reklamı kapat
  • BTC  :  43.970,77 ₺
  • ETH  :  3.589,45 ₺
  • BCH  :  5.789,61 ₺
  • XRP  :  4,32 ₺
  • BTC 43.970,77 ₺
  • ETH 3.589,45 ₺
  • BCH 5.789,61 ₺

Yazarlık Platformu Autorship’le Tanışın: ICO 15 Ağustos’ta

28 Temmuz 2017
  • Coin TürkCoin Türk
Autorship.com 15 Ağustos’ta başlayacak ICO’suyla birlikte yatırımcılarla buluşuyor. Uzun zamandır beklenen ICO, yatırımcılar için büyük bir kripto para alım fırsatı anlamına geliyor. Yatırımcılar ICO’ya katılarak uzun süredir kurulan interneti merkezsizleştirme rüyasına yönelik büyük bir adım olan projeye dahil olma şansı yakalayacak.

ICO süresince platformun kripto parası olacak ATS token’lerinden toplamda 100 milyon adet basılacak. Şirketin yaptığı plana göre 100 milyon ATS token’inin yüzde 80’i yatırımcılara satılacak. Kalan yüzde 20 pay ise platforma kaydolan ilk 100 bin yazarın kullanımına ayrılacak. Belirlenen programa göre yazarlar, kendi paylarına düşen token’leri aylık olarak alacak.

Autorship (tr: yazarlık), kitap yayınlama sektörünü, sektörün işleyiş şeklini değiştirmek suretiyle değiştirmeyi amaçlayan bir projedir. Authorship websitesi, tüm yazarlar, okuyucular, yayıncılar ve çevirmenlerin hem birbiriyle etkileşimde bulunabileceği hem de farklı hizmetler sunup sunulan bu hizmetlerden yararlanabilecekleri bir platform işlevini görecektir.

Autorship ekibi temsilcisi N. Warfield, girişime dair şu sözleri sarf etmektedir:

“Heyecanlıyız! Bu, üzerinde uzun süredir çalıştığımız bir projeydi ve projeyi tamamlama aşamasında olduğumuzu belirtmekten gurur duyuyoruz. Bildiğiniz gibi Autorship, tecrübeli veya yeni olmak üzere yazar, okuyucu, çevirmen ve yayıncıların işlerini kolaylaştırmak amacıyla geliştirildi. Platform, sözünü ettiğimiz bu kişilerin hem finansal hem de mesleki anlamda büyümesi için gereken uygun ortamı sağlayacaktır. Ancak sadece bu da değil; uygunluktan kastımız, platform üyelerinin aynı zamanda finansal güvenliğini düşünüyor oluşumuz. Yani platformdaki tüm üyelerimize (yazarlar, çevirmenler ve yayıncılar) aylık ödemelerini sorunsuz bir şekilde alma garantisi veriyoruz.”

Authorship temsilcisi Warfield bunun yanı sıra platformun Serious Reading ekibi tarafından desteklendiğini ve Serious Reading ekibinin kitap promosyonu konusunda oldukça tecrübeli olduğunu vurguluyor. Hatırlatmakta fayda var: Merkezsiz bir platform olan Autorship’de tüm işlemler, ICO’su yakın zamanda başlayacak olan ATS token’i üzerinden yapılacaktır.

Günümüzde geleneksel kitap yayıncılığı sektörünün doğasında bulunan sorunların ve zorlukların en başta yazarları etkilemekte olduğu sektördeki herkesçe bilinmektedir. Bu sorun ve zorlukların üstesinden platform şu şekilde gelmektedir: Yayınladıkları eserlerin sorumluluğu yazarların bizzat kendisine verilmektedir ve yazarlar yayıncıların adil olmayan politikalarına riayet etmek zorunda kalmayacaktır. Bunun yanı sıra kayıtlı yazarlar ürettikleri eserleri tüm dünyadan okurları için satışa çıkarma fırsatına sahip olacaktır.

Yazarlar bir kenara, Authorship platformu hem yayıncılar hem de çevirmenler için bir dolu fırsat sunmaktadır. Bir diğer ifadeyle izah etmek gerekirse, dünyanın neresinde olursanız olun, Authorship’te olduğunuz sürece tüm kıtalardan hem yıldızı yeni parlayan hem de rüştünü ispatlamış çok sayıda yazarla iletişime geçebilme şansına sahip olacaksınız.

Autorship hizmet vermeye başladığında tüm dünyadan edebiyatla ilgilenen kişilerin geniş çaplı kullanabileceği devrim niteliğinde bir platforma dönüşebilir. Takipçilerimizle birlikte ekibimiz, ICO’nun başlayacağı tarih olan 15 Ağustos’u büyük bir sabırsızlıkla beklemektedir.

Yaklaşmakta olan Authorship ICO’suna katılın, ATS token’lerinden satın alın ve umut vaat eden kitap dostu bir gelecek fikrini hayata geçirin.

loading...