X

Yatırımcıları Zengin Eden Geliştiricinin Yeni Kripto Para Projesi Belli Oldu!

Andre Cronje'nin yeni projesi ne?
16:11
23 Kasım 2020

Andre Cronje, kripto para sektörüne ve özellikle merkeziyetsiz finans (DeFi) dünyasına alışık olan herkesin duyduğu bir isim olarak biliniyor. Yearn Finance ve Keep3rv1 projelerinin arkasındaki tecrübeli geliştirici, birçok yatırımcıya milyonlar kazandırmasıyla tanınıyor.

Andre Cronje Yeni DeFi Projesini Duyurdu

YFI projesi 0 dolardan piyasaya çıkıp tamamen değersiz bir token olarak görülüyorken bir dönem 44.000 dolara kadar yükseldi ve lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) bile fiyatını katladı. YFI daha sonra DeFi sektörünün sert çakılması ile beraber düşüş yaşasa da yeniden toparlanmaya başladı ve 25.000 doların üstünü gördü.

YFI CRONJE DEFI

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

KP3R projesi ise Andre Cronje’nin kısa süre önce tanıttığı DeFi protokolü olarak biliniyor. 3 dolar seviyesinden piyasaya giriş yapan KP3R, inanılmaz bir şekilde yükseldi ve bir dönem 370 dolar noktasını gördü. KP3R fiyatındaki bu sansasyonel artış, ara ara düzeltmelerle bölünse de ilgili kripto para biriminin hala ciddi bir yükseliş potansiyeline sahip olduğu biliniyor.

Deriswap Nedir?

Andre Cronje şimdi ise yeni DeFi protokolünü tanıtıp yeniden bütün yatırımcıların iştahını kabarttı. Deriswap isimli kripto para projesinin DeFi alanının bazı özelliklerini, alım satım, opsiyon ürünleri ve krediler ile birleştireceği ve hepsini tek bir platformda toplayacağı vurgulanıyor. Cronje bugün yayınladığı blog gönderisinde konu hakkında şunları belirtti:

“Deriswap, alım satım, opsiyon ürünleri, türev ürünleri, krediler, likidite sağlayıcıların fiyatla ilişkilerini koparmadan özel ücretler elde etmesi gibi avantajları ve ürünleri bir araya getirecek.”

Cronje Düğmeye Bastı

Deriswap’ın şu an için denetim sürecinden geçtiği ve denetimden gelen sonuca göre piyasaya çıkış tarihinin açıklanacağı belirtiliyor. Kesin piyasaya çıkış tarihi veya projenin kendi kripto para birimine sahip olup olmayacağı şu an açıklanmadı. Cronje ilgili gönderiyi ise daha fazla geliştirici çekmek ve projeyi hızlı bir şekilde piyasaya sürmek için yayınladığını belirtti.

Ünlü geliştirici net bir bilgi vermese de Deriswap’ın kendi kripto para birimine sahip olacağı neredeyse kesin gibi gözüküyor. Uniswap ve SushiSwap benzeri bir proje olan Deriswap, ek olarak opsiyon ve türev ürünleri ile kesinlikle büyük bir fark yaratabilir. Tabii ki Cronje’nin Eminence isimli projesinde yaşanan güvenlik açığının bir benzeri olmaması için ünlü geliştiricinin beklemeyi tercih etmesi oldukça mantıklı görülüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar