reklamı kapat
  • BTC  :  35.441,67 ₺
  • ETH  :  2.255,43 ₺
  • BCH  :  4.096,79 ₺
  • XRP  :  2,76 ₺
  • BTC 35.441,67
  • ETH 2.255,43
  • BCH 4.096,79

Yatırımcılar İçin Koruma Sağlayan Hedge.pro

21 Kasım 2017
  • Coin TürkCoin Türk
Hedge.pro, kullanıcılarına farklı yatırım stratejileri sunarak risk koruması sağlıyor. Hemen bitcoin almak istiyorsunuz, fakat bitcoin’in zirve yapıp yapmadığından bihaber misiniz? Dilediğiniz tarihi, işlem miktarını ve olası fiyat düşüş değerini girin – gerisini Hedge.pro halletsin. Bitcoin’in % 30 arttığı bir zaman diliminde siz kazancınıza kazanç katarken platforma sunduğu hizmet karşılığında oldukça cüzi bir miktar ödeyin.

Ön satış dönemini tamamlayan platformun ICO kampanyası 15 Kasım’da başladı. Hedge.pro’nun ICO yatırım hedefi minimum 500 bin dolar, maksimum 10 milyon dolar olarak belirlendi. Platformun token’i platform içindeki tüm faaliyetlerde kullanılabilecek. Şirketin yatırım ürünlerine ve koruma opsiyonlarına erişmek için farklı fiyatlandırmalar mevcut ve ödemeler token’lerle yapılmakta.

Hedge.pro projesinin öne çıkan özelliklerinden bir diğeri de platformun halihazırda çalışır durumda olması.  Üstelik şirket platformda kullanılması planlanan yatırım (işlem) stratejilerine son halini vermiş durumda. Bu stratejiler koruma stratejileri, arbitraj araçları ve isteğe bağlı yatırım stratejilerinden oluşuyor. Tüm ürünler düşük riskli veya tamamen risksiz ve şirketin bu ürünleri menkul kıymetler ve kripto para borsalarında denediği biliniyor. Hedge.pro yatırımcıları ve müşterileri işlemlerinde aynı stratejileri deneme şansına sahip ve bunu istedikleri borsada yapabilirler.

Proje ekibi ICO kampanyasıyla platforma yapılacak teknik geliştirmeler için yatırım toplamayı amaçlıyor. Şirketin yayınladığı whitepaper’a göre toplanan fonların % 70’i platformun geliştirilmesi için harcanacak. Bunun yanı sıra toplanacak toplam yatırım miktarına göre farklı kilit hedefler belirlendi. Örneğin ikinci aşamada şirket Japon menkul kıymetler borsası lisansı başta olmak üzere çeşitli borsa lisansları almak için harekete geçecek. Sonraki aşamada ise küresel piyasada marketing kampanyasını ve extra satışları yönetmeye yönelik ekip büyütme faaliyeti geliyor.

Whitepaper’a ve projeye dair daha fazla bilgiye erişmek için Hedge.pro’yu ziyaret edebilirsiniz.

loading...