X

XRP Fiyat Tahmininde Yanılmayan Analist Sıradaki Ripple Tahminini Açıkladı

XRP fiyatı için sıradaki hedef belli oldu.
20:54
22 Kasım 2020

XRP fiyatı son dönemde neredeyse hiç durmadan yükselmeye devam ediyor ve 48 saatlik süre içerisinde %50’den fazla artış yaşanması neredeyse bütün kripto para sektörünün ilgisini Ripple’ın üstüne çekti.

XRP Fiyatı İçin Bu Nokta Kritik

0,28 dolar seviyelerinden yükselmeye başlayan toplam piyasa değerine göre en büyük dördüncü kripto para birimi, 0,45 dolar seviyesine kadar geldi ve burada hafif bir konsolidasyon dönemine girdi. XRP fiyatının 0,42 dolara kadar gerilemesine rağmen buradaki destek noktasının çalışması, daha fazla düşüş yaşanmasının önüne geçti ve fiyat sapasağlam tutunmakta.

CryptoD olarak bilinen kripto para analisti ise daha önce yaptığı XRP tahmininde haklı çıkmış ve yükseliş yaşanmadan bunu doğru bilmişti. Crypto D, sadece XRP değil aynı zamanda Ethereum, Curve ve BZRX fiyat tahminlerinde de haklı çıkarak takipçilerine ciddi kazanç sağlamıştı. Başarılı kripto para analisti son tahmininde ise XRP için tam anlamıyla rekor noktaya işaret etti.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

0,45 Dolar Kırılırsa Hedef 0,56 Dolar

Kripto para analistinin yayınladığı son gönderiye ve analize bakıldığında, XRP fiyatının kritik direnç noktasını kırması ile beraber 0,56 doların üstüne kadar yürüyebileceği görülüyor. XRP bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 0,45 dolardan işlem görüyor ve gerçekten de 0,455 dolar direncini test etmekte.

Test edilen direnç noktalarının her bir girişimde daha da güçsüzleştiği biliniyor ve bu analistin haklı çıkma ihtimalini arttırmakta. Crypto D, XRP fiyatının ilgili direnç noktasını kırması ile beraber önce 0,50 dolara, daha sonra ise 0,56 doların üstüne kadar çıkabileceğini düşünüyor. Daha önce tanınan başka kripto para analistleri de XRP için 0,65 dolar seviyesine işaret etmişlerdi.

Ripple Yatırımcıları İlgi Çekmeyi Başardı

Ripple fiyatı kesinlikle boğa döneminde en hızlı yükselenlerden birisi oldu ve yatırımcılar hala bu yükselişin süreceğine inanıyor. XRP’nin çok büyük bir kitlesi bulunuyor ve kitlenin boğa sezonunda rekor kazanç elde etmesi, diğer yatırımcıları da XRP yatırımına çekebilir. BTC ve ETH fiyatlarında bugün görülen düşüşe rağmen XRP fiyatının sapasağlam durması da bunun bir kanıtı olarak gözüküyor.

XRP eğer 0,455 doları kırarsa gerçekten de önce 0,65 dolara, devamında ise 1.10 dolara kadar çıkma potansiyeline sahip. Boğa sezonunun altcoinler için yeni başladığı düşünülecek olursa şu an her bir kripto para benzer şansı taşıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
  • Levent
    10 ay önce

    Yav he he milleti gazlayin

    16