WunderTrading: Tecrübeli ve Tecrübesiz Yatırımcılar İçin Kripto İşlem Platformu

11:31
17 Kasım 2021
Okuma Süresi: 4 Dakika

Kripto para birimleri ile yeni tanışanlar, yeni yatırım yapmaya başlayanlar ya da kripto para birimlerini sürekli takip için zamanı olmayan yatırımcılar zaman zaman zorluklar yaşayabiliyor. Bu gibi durumlarda profesyonel yatırımcıları takip etmek, onların stratejilerini kopyalamak ve bir alım satım platformu ile işlemlerin otomatik olarak yapılması çeşitli avantajlar sağlayabiliyor. WunderTrading de kullanıcılarının, kripto para işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmelerini ve yatırım yapmaya başlamalarını sağlayan bir platform olarak kendisini tanıtıyor. Yapılan açıklamalara göre Wunder Trading ile şeffaf bir işlem geçmişine sahip kripto para yatırımcılarının işlemlerini kopyalayabilir, gelişmiş bir platform ile alım satım yapabilir ve Tradingview üzerinden otomatik alım satım botu oluşturabilirsiniz.

WunderTrading’in Sunduğu Avantajlar

WunderTrading ile kullanıcılar, herhangi bir kripto botunu saniyeler içinde oluşturup gerekli ayarlamaları yapabilir. Çünkü platform bir yandan kullanıcı odaklı bir alan oluştururken bir yandan da kolay kullanıma odaklandıklarını dile getiriyor.

Yapılan açıklamalara göre bot oluşturmak isteyen kişinin teknik bilgisinin olması gerekmiyor. WunderTrading kullanıcılarına bu noktada, komut dosyalarının nasıl incelikli bir şekilde ayarlanacağı ve botlara nasıl dönüştürüleceği ile ilgili detaylı bir kılavuz sunuyor. Ayrıca Wunderbit kullanarak aynı anda birden fazla kripto borsa hesabının portföylerini yönetmenin de mümkün olduğu ifade ediliyor. Bunun yanında platform kullanıcılarına, eş zamanlı kar alım ve zarar durdurma,  swing trade, botlar için çoklu girişler ve dolar-maliyet ortalaması gibi pek çok farklı özelliğe ulaşma imkanı sunuyor.

Öte yandan WunderTrading’de kullanıcılar ücretsiz bir şekilde hesaplarını oluşturabiliyor. Bu hesap ile  manuel işlem yapmaya, alım-satım botu oluşturmaya ve işlem kopyalamaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca platformun ücretli planları da bulunuyor. Bu planlar ise kullanıcılara, daha fazla açık pozisyona ulaşma, aktif botları kullanma ve bunlar gibi farklı avantajlara sahip olma hakkı sunuyor. Ücretlendirmeye göz atacak olursak; basit plan aylık 9,95 dolar, pro plan aylık 24,95 dolar ve premium plan 44,95 dolar olarak  kullanıcılara sunuluyor. Ayrıca 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık aboneliklerde çeşitli avantajların olduğu da ifade ediliyor.

Bunlara ek olarak Wunderbit kullanıcılarına kredi kartı, Skrill ve SEPA ödeme araçlarını kullanarak dahili borsası aracılığıyla BTC, ETH, XLM, XRP, USDT, UNI, TRX, SHIB, PAX, NANO, MKR, LINK, LTC, EOS, ENJ, DASH, COMP, CEL, BUSD, BNB, BCH, BAT ve ATOM kripto para birimlerinin satın alınması imkanı sunuyor.

Wunderbit’in anlaşmalı olduğu borsalar ise Binance, Binance Futures, FTX, FTX.US, Bybit, Deribit, HitBTC, Bitpanda Pro, Kraken, OKEX, Kucoin, Huobi ve Bittrex şeklide sıralanıyor.

WunderTrading’in Özellikleri

WunderTrading kullanıcılara 7 farklı özellik sunuyor:

  • Kripto Sinyal Piyasası: Gelişmiş otomatik alım-satım yazılımı ile yatırımcılar en iyi kripto alım-satım sinyallerini seçebilir ve bunları Wunderbit terminali ile otomatik olarak takip edebilir.
  • Kripto Alım-Satım Botu: WunderTrading, herhangi bir Tradingview komut dosyasını tam işlevli bir kripto alım-satım botuna otomatize etmenize yardımcı oluyor.
  • Akıllı Al-Sat: Kullanıcılar akıllı alış ve satış emirleri oluştururken Wunderbit’tin esnekliğinden faydalanabiliyor.
  • Spread İşlemleri: Spread işlem terminali, bir spread işlemi oluşturmak için hangi varlıkları kullanmak istediğinizi seçmenizi sağlıyor.
  • Dolar Maliyet Ortalaması Düşürme (DCA): Maliyet Ortalaması Düşürme(DCA), belirlenen fiyat sapmasından sonra pozisyonda olduğunuz varlığın belirli bir miktarını tekrar satın aldığınız bir yatırım yöntemidir.
  • Kripto Portföy Takibi: Kolay, güvenli ve hassas kripto para portföy izleme aracı.
  • Çoklu Hesap Yönetimi: Yatırımcılar, alım-satım terminali aracılığıyla manuel olarak veya botlar aracılığıyla otomatik olarak birden fazla kripto borsa hesabını kolayca yönetebiliyor.

Bunlara ek olarak GRID bot ve arbitraj işlem özelliğinin de yakın zamanda platforma ekleneceği ifade ediliyor.

Öte yandan platform şimdiye kadar 30.000’den fazla kullanıcının ilgisini çekti ve 7 binden fazla kripto işlem botunun kullanıldığı görülüyor. Böylece kripto alım satım platformu, aylık hacimlerde 500 milyon doların üzerinde alım satımı gerçekleştiriyor.

Wunderbit, hem kripto dünyasına yeni başlayanlar hem de tecrübeli yatırımcılar için son derecede faydalı bir platform olarak nitelendiriliyor.

Wunderbit ile işlem yapmaya başlamak ya da platform ile ilgili daha detaylı bilgi almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

TwitterInstagramFacebookTelegram

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar