X

WeeCoins Dünyanın En Çok Kazandıran MasterNode Sistemini Kurdu

08:34
7 Haziran 2021

MasterNode sistemi günümüzde en çok kazandıran sistemler arasında yerini alıyor. MasterNode sisteminin tam olarak anlaşılması için öncelikle Blockchain teknolojisini bilmemiz gerekiyor. Türkçe’de blok zinciri olarak adlandırılan bu teknoloji aslında bir veritabanı sistemidir. Bu sistemin farkı veritabanındaki veriler şifrelenmiş şekilde belirli sayıda bloklara bölünerek dağıtılır. Sistemden bir veri çekilmesi gerektiğinde dağıtılan bloklar özel bir sistemle birleştirilir ve işlem gerçekleştirilir. Bu sayede en üst düzey güvenlik sağlanmış olur. Bu sistemden de anlaşılacağı gibi bir merkez yoktur. Ağdaki tüm kullanıcılara dağıtılan bu şifreler değiştirilemez ve kırılmaz hale getirilir.

MasterNode bu yapının tam kopyasını çıkaran bir ağ kullanıcısıdır. Masternode sunucuları, merkezi olmayan ağlarda bulunurlar ve diğer tüm node sistemlerinden özel fonksiyonlara sahiptir. Masternode’yi diğer node sistemlerinden farklı ve daha karlı kılan en popüler özelliği ise istenildiği zaman anında transfer yapılabilmesidir. Kendi bilgisayarınızda veya bir sunucu kiralayarak bir masternode sistemi kurmak mümkündür. Bu sunucu kurulduktan sonra belirli bir miktarda kripto para cüzdan adresinde toplanır. Toplanan kripto paralar ağ kullanıcılarına dağıtılarak şifrelenir ve burada mining (Kripto Para Madenciliği) başlatılır. Bu sistem ile masternode sunucusu hangi kripto para birimiyle kurulmuşsa belirli süre aralıklarıyla, o kripto paradan üretmeye başlar. Ağda bulunan kullanıcılar veya ağın sahibi bu sistemin güvenliğinin artmasına katkıda bulunduğu için kazanç elde eder.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

En Popüler Masternode Coin’i Hangisidir ?

Tüm dünyada kabul görmüş en popüler masternode teknolojisi DashCoin’e aittir. Dashcoin sisteminde masternode kurmak için 1.000 adet Dashcoin’inizi cüzdanınızda bulundurmanız gerekiyor. (1 DashCoin 4 Haziran 2021 Tarihinde: 185 $ ) Bu da demek oluyor ki 185.000 $ ( Yaklaşık 1.600.000 TL) ile bir Masternode sunucusu kiralayabiliyorsunuz.

1 ayda toplam 5 Dashcoin kazanırsınız. Aylık olarak kazancınız ise yaklaşık 1.000 $ (8.500 TL) Sistem aktif olduktan sonra 1.000 Dashcoin’in altına düşmeyecek şekilde tüm coin’lerinizi istediğiniz zaman çekebilirsiniz.

Weecoins MasterNode Farkı

8 yıldır 8 ülkede faaliyetlerini sürdüren Weecoins, Mayıs 2021’de Azerbaycan Genel Merkezi’nin açılışını yaptı. 8 Ülkede tüm ofislerini büyüten Weecoins Avrupa pazarına da girerek büyük ilgi toplamaya başladı. P2Pb2b borsasından alınıp anlık alım satım yapılabilen Weecoins, “10 Kat Daha Düşük Maliyet İle 2 Kat Daha Fazla Kazandıran MasterNode Sistemi” geliştirdi.

7.500 Weecoins ile kurabileceğiniz masternode sisteminde %10’a varan ödül coin’ler elde edebiliyorsunuz. 1 Weecoins (WCS) 4 Haziran 2021 Tarihinde: 3.2 $ olan değeriyle işlem görüyor. 7.500 WCS transfer işlemi yapmanız yeterli oluyor. Aylık olarak güncel değerler ile ortalama 570 WCS (1800 dolar – 16.000 TL) gibi çılgın bir kazanç imkanı sunan bu sistem dünyanın en çok kazandıran masternode sistemi unvanını taşıyor. Aylık olarak 570 WCS kazandığınız sistemde istediğiniz zaman coin’lerinizi çekebiliyorsunuz. Kilit mekanizmasının olmadığı bu masternode ile ayda 1700-1800 $ (14.000-16.000 TL) aralığında kazanç elde edebiliyorsunuz.

Sadece 1000 adet kurulacak WeeCoinsMasterNode’larından siz de bir tanesini almak için https://p2pb2b.io/trade/WCS_USDT/ adresinden Weecoins alıp, https://masternode.weecoins.io adresine giriş yaparak işlemlerinizi başlatabilir, kazananlar arasında yerinizi alabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar