X

Watts Miners Kripto Para Madenciliğinde Yeni Bir Dönem Başlatıyor

13:50
30 Temmuz 2018

Watts Miners (www.wminers.com) üç yeni kripto para madencilik cihazının piyasaya sürüldüğünü kullanıcılara iftiharla duyuruyor. Küresel kripto alanında adeta bir fırtına etkisi yaratan Watts Miners sektördeki birçok tecrübeli uzman tarafından destekleniyor. Şirket ASIC çip teknolojisinden faydalanarak üç yeni ürünü ortaya koydu. Önceden yapılandırılan kolay kullanımlı bu ürünler, yapılan yatırımlar karşılığında yalnızca bir ay içerisinde getiri sağlamayı vadediyor.

Watts Miners’ın yeni madencilik istasyonları şu şekilde isimlendirilmiş: Watts Mini, Watts Miner ve Watts Rack. Bu madencilik cihazlarını her biri çoklu algoritmalara uygun olarak çalışabilecek şekilde üretildi ve tasarlandı. Yeni cihazlar Bitcoin dışında, Litecoin, Ethereum, Monero ve Dash madenciliği yapabilme kapasitesine sahip. Cihazdaki donanımsal marifetleri muhteşem bir tasarımla buluşturan şirket birçok kulvarda sektördeki rakiplerinin önüne geçmeyi başarmış. Kullanıcılarına düşük güç tüketimli ürünler sağlayan Watts Miners yüksek hash oranlarıyla dikkatleri üzerinde topluyor. Üstelik şirketin ürünleri piyasaya sürülmeden önce sıkı bir teste tabi tutuluyor. Şirketin her ürünü müşterilerinin karşısına çıkmadan önce derinlemesine analiz ediliyor ve zor koşullara maruz bırakılarak test ediliyor.

Watts Miners tarafından piyasaya sürülen yeni cihazların en kayda değer özelliği, sunduğu yüksek hash gücü diyebiliriz. Şirketin yeni istasyonlarının kripto paralara göre sunduğu hash oranları aşağıda belirtildiği şekilde.

* Watts Mini: Bitcoin 120 TH/s, Litecoin 30 GH/s, Ethereum 4 GH/s, Monero 200 KH/s, ve Dash 1.1 TH/s

* Watts Miner: Bitcoin 250 TH/s, Litecoin 50 GH/s, Ethereum 7 GH/s, Monero 300 KH/s, ve Dash 1.7 TH/s

* Watts Rack: Bitcoin 1000 TH/s, Litecoin 200 GH/s, Ethereum 28 GH/s, Monero 1200 KH/s, ve Dash 6.8 TH/s

Watts Miners’ın yeni madencilik cihazlarının sahip olduğu diğer özelliklerse şu şekilde sıralanıyor:

* Oldukça etkili kapalı döngü soğutma sistemi,

* Düşük ses seviyesine sahip olması sayesinde yerleşim bölgelerine kurulabilmesi,

* Kanatlarının aerodinamiği artırılmış sessiz fanlar ve titreşim önleyici sistem,

* Belirli alanları %15 genişletilmiş radyatörler,

* Yüksek basınçlı sessiz pompalar,

* 70.000 saatten fazla kesintisiz çalışabilme kapasitesi,

* Üç model için  800W ±%10, 1200W±%10 ve (1200W ±%10) x 4 oranlarında güç tüketimi.

Watts Miners CEO’su David Anderson kripto para madenciliğine de değinerek yeni ürünler hakkında şu ifadeler kaydediyor:

Toplumun hemen her kesiminden bireylerin kolayca kripto para madenciliği yapabilmesini mümkün hale getirdik. Yapmanız gereken tek şey fişi prize takmak ve madenciliğe başlamak.

Watts Miners hakkında daha detaylı bilgilere erişmek ve şirketin sunduğu ürün yelpazesini incelemek için http://wminers.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Watts Miners hakkında

Watts Miners yüksek kaliteli kripto para madencilik cihazları üreten bir şirket olarak ifade ediliyor. Şirketin ürünleri çok fazla enerji tüketmeden kullanıcılara oldukça yüksek oranda hash gücü sunuyor. Şirketin kadrosunda birçok ileri düzeyde profesyonel isim yer alıyor. Bu isimler Samsung, Microsoft ya da IBM gibi dünyaca ünlü organizasyonlarda engin tecrübelere sahip. New York merkezli şirket şu sıralar ABD, Almanya, Çin ve Rusya gibi ülkelerde yeni tesisler inşa ederek ününü tüm dünyaya yayıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
ETİKETLER
  • Erdinç
    2 sene önce

    Bu site dolandırıcı bence. Domainin sahibi gizlenmiş. Gerçek şirketler domainin sahibini gizlemezler.

    14