X

VTuber & Game Player Matching Service İle Özel TimeCoin(TMCN) Satışları

13:18
17 Ağustos 2021
Okuma Süresi: 4 Dakika

TimeCoinProtocol, dünya kaynak kullanımını optimize etmeyi amaçlayan merkezi olmayan paylaşım ekonomisi protokolüdür. Üçüncü taraf uygulamalar da dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar TimeCoinProtocol üzerinde oluşturulabilir ve çalıştırılabilir. Proje, Konser Ekonomisi ve Yaratıcı Ekonomiye de güçlü bir şekilde odaklanıyor.

Proje, BitFrorex, BiKi ve BitMart’ta zaten listelenmiş olan TimeCoin (TMCN) adlı orijinal bir kripto para birimi yayınladı. TMCN’nin Kasım ayında Binance DEX’te ve diğer büyük borsalarda listelenmeyi planlıyor. Buna ek olarak Ekim ayının sonuna kadar özel token satışları için sınırlı sayıda token mevcut durumda.

Öte yandan proje şu anda TimeTicket adlı bir Gig Economy uygulaması, GameTomodachi, eSportStars ve VTuber Production, NeoRad adlı Creator Economy uygulamalarına odaklanıyor.

TimeTicket‘in Japonya’da 500.000’den fazla kullanıcısı bulunuyor ve birkaç milyon ABD doları satış yapıyor. TimeTicket’in geliri 3 yılda 40 kattan fazla arttı ve uluslararası genişlemeyi planlıyor.

GameTomodachi, uluslararası pazarı hedefleyen bir oyun/oyuncu eşleştirme uygulamasıdır ve uygulama Eylül 2021’de piyasaya sürülecek. GameTomodachi 30’dan fazla dili ve 1.000’den fazla oyunu desteklemeyi planlıyor. Projenin ana odak noktası ise Hindistan pazarı. eSportStars ise sürekli olarak güncellenen bir espor turnuvası yönetimi uygulamasıdır. Esports oyuncuları, hayranlarla iletişim kurabilir veya hayranlara karşı oynayabilir.

Öte yandan NeoRad Production, küresel pazarı hedefleyen bir VTuber yönetim hizmetidir. NeoRad, oyun, anime ve şarkıyla ilgili akış videoları gerçekleştiren birkaç VTuber’ı destekliyor ve Shirahari Uni ilk VTuber olarak nitelendiriliyor.

Proje, bu uygulamalar ve VTuber üretimi için TimeCoinProtocol üzerinde DeFi ve NFT işlevlerinin uygulanması ve ayrıca geliştirme ve pazarlama maliyetlerini desteklemek için yeni fonlar dahil olmak üzere daha fazla geliştirme gerektiriyor. Proje, VTuber’ların ve dünyadaki diğer yaratıcıların NFT ürünlerini takas edebileceği bir NFT pazarı yaratmayı planlıyor.

Bunlara ek olarak proje, NFT pazar yeri ile birlikte Creator Sponsor Stake (CSS) adı verilen yenilikçi bir DeFi sistemi sunabilir. Kullanıcılar, 6 aylık stake sonrasında %12 ve 12 aylık stake sonrasında %24 oranında TimeCoin holdinglerini artırabilirler. Artan kısım, hayranlar ve içerik oluşturucular arasında yarı yarıya bölünecek. Sponsorluk karşılığında içerik oluşturucular, üyeliklere özel hizmetler, NFT dijital ürünleri, hizmetler ve indirim kuponları sağlayacak.

TimeTicket GmbH CEO’su Masato Kakamu, yakın tarihli bir AMA’da, “Profesyonel oyuncuların, yaratıcıların ve hayranların kolayca para kazanabilecekleri ve aynı zamanda hayranlarıyla daha iyi etkileşim kurmalarına yardımcı olan bir yer yaratmak istiyoruz. GameTomodachi ve eSportStars hizmetini genişletmek için espor oyunlarını da sunmak istiyoruz. Katılımcılara TimeCoin kazanmaları için eSpor madenciliği sunuyoruz. TimeCoin katılımcıları ne kadar çok token’a sahip olurlarsa, o kadar iyi hizmet alabilirler.” sözlerini kullandı.

Bu nedenle, hayranların e-spor oyuncuları, yayıncılar, VTuber’lar gibi yaratıcıları destekleyebilmesi için dApp’ler ve NFT pazar yerinde DeFi ve NFT işlevlerinin uygulanmasını sağlamak için piyasa dışı token satışlarını başlatma kararı alındı. Bu, hem içerik oluşturucuların hem de hayranların ek token’ların yanı sıra NFT’ler kullanılarak takas edilen oyun içi öğeler, sanat ve anime karakterleri almasına olanak tanıyacak. TMCN yatırımcıları, içerik oluşturucuları da destekleyerek ek gelir elde edebilirler.

Bunlara ek olarak toplam 100.000.000 mevcut TMCN token’ından 10.000.000 token, özel token satışları sırasında mevcut piyasa değerinden %90’dan fazla indirimle satılacak. Birkaç milyon dolar değerindeki TimeCoin (TMCN) şimdiden satıldı ve satışa sunulan sınırlı sayıda token bulunuyor.

Öte yandan TimeCoin’i BTC, USDT veya ETH cinsinden TimeCoinProtocol.com/sale  sayfası üzerinden satın almak mümkün olacak, burada token yayın dönemleri tablosunu da bulabilirsiniz.

TMCN satın almak için bir yatırımcının MetaMask gibi özel bir cüzdanın olması özellikle tavsiye ediliyor. Bu noktada proje, bir yatırımcının bir kripto borsası hesabı kullanarak TMCN satın almasını tavsiye etmiyor.

TMCN Ücretsiz Ödülleri kazanmak ve TMCN satın almak için TimeCoinProtocol Telegram‘a abone olabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar