reklamı kapat

Vipe Ön Satışında %50 İndirim Fırsatı

27 Mart 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Blockchain altyapılı Vipe değişen dünyanın ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş inovatif bir ödeme platformu olarak tanımlanıyor.

Özel sunuculara sahip platformun kullanıcıları Vipe, Bitcoin ve Ether birikimlerini Vipe Wallet’ta saklayabiliyor ve bu para birimleri arasında hızlı işlemler yapabiliyor. Öte yandan kullanıcı fonları VipeCard ve Vipe Mobil Uygulaması üzerinden anında harcanabiliyor. Kullanıcılar yaptıkları işlemlerde, satıcılar aldıkları ödemelerde hiç komisyon ödemiyor. Üstelik Vipe’ta işlemlerin onaylanması için beklemeye gerek yok; işlemler birkaç saniye içinde tamamlanıyor.

Vipe’ın özellikleri

Güven. Vipe sistemi güven içinde kullanılabilir. Şirketin sunucuları ve uygulamaları yılın 365 günü gözetim altında tutulur.

Şimşek hızında işlemler. Gelişmiş teknolojilerle oluşturulduğu için Vipe platformunda yapılan işlemler son derece hızlı bir şekilde tamamlanır.

Sıfır komisyon. Platformda yapılan VPE, BTC ve ETH işlemlerinde veya üye olma aşamasında kullanıcılar hiçbir ücret ödemez.

Çoklu erişim fırsatı. Vipe platformunun sunduğu hizmetlere bilgisayarınızın web tarayıcısı, Android, IOS ve tablet gibi pek çok farklı yerden erişebilirsiniz.

Özel blockchain. Blockchain projelerinin genelinin aksine Vipe merkezi sisteme sahip. Böylece işlemler daha hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde yapılıyor.

7/24/365 hizmet. Vipe ekibi, kullanıcıların sunulan hizmetlerden yılın 365 günü kesintisiz olarak yararlanacağının garantisini veriyor.

Kolay kullanım. Vipe’ın web hizmetleri ve mobil uygulamaları kullanım tecrübesini ve kullanışlılığı artırmak için özel olarak tasarlandı.

Ödeme kabul etme. Kripto paraları ödeme sistemine entegre etmek isteyen mağaza ve satıcılar için en etkili çözüm Vipe sistemini kullanmak.

Vipe yedekleme politikası. Kullanıcıların bakiyesi, işlem tarihi ve diğer bilgileri durmaksızın yedeklenir. Vipe kullanıcılardan kaynaklanmayan tüm kayıpları karşılar ve kullanıcının hesabına gerekli ödemeyi yollar.

Vipe platformunun avantajları

İtibari para ve kripto para cinsinden anında ödeme alma fırsatı. İşlemler saniyeler ve güven içinde tamamlanır.

VPE, BTC ve ETH işlemlerinde sıfır komisyon. Tıpkı kullanıcılar gibi satıcılar da yapılan işlemlerde hiç komisyon ödemez.

VPE, BTC, ETH ve itibari paralar arasında hızlı işlemler. Hem satıcılar hem de kullanıcılar hiçbir teknik bilgiye gerek duymadan ve en uygun oranlardan hızlı bir şekilde bu paralarla işlem yapabilir.

ICO düzenleme ve Vipe borsasında token’i listeleme şansı. Kendi ICO’sunu düzenleme fırsatına sahip platform kullanıcıları geliştirdiği kripto parayı Vipe platformunun borsasında listeyebilir.

Ön satış ve ICO

Binance, Kraken, Bittrex ve YObit borsalarında listeleneceği açıklanan VPE token’inin ön satış kampanyası sürüyor. 4 Nisan’da sona erecek ön satış dönemi için 15 milyon VPE token’i ayrıldı. Basılan tüm VPE token’lerinin sayısı ise 100 milyon. Bu 100 milyon token’in 60 milyonu yatırımcılara dağıtılacak. Ön satıştan sonra başlayacak 1. ICO döneminde toplamda 20 milyon, 2. ICO döneminde ise 25 milyon VPE token’i yatırımcılara dağıtılacak.

ICO’dan toplanacak yatırım şu alanlara harcanacak:

  • Platform geliştirme: %30
  • Satıcılar için entegrasyon masrafları: %25
  • Marketing: %20
  • Operasyonel ve diğer masraflar: %15
  • İçerik yaratıcıları ve geliştiriciler: %10

BTC ve ETH türünden ödeme yaparak VPE token’i satın almak mümkün. Proje ekibi minimum satış hedefini 15 milyon, üst limiti ise 60 milyon VPE token’i olarak belirledi. Ön satış döneminde avantajlı fiyatlardan (%50 indirimle) VPE token’i satın almak mümkün. Yani 0.25 dolardan VPE token’i almak için son 8 gün! 1. ICO döneminde bu fiyat 0.30 dolara, 2. ICO döneminde ise 0.40 dolara yükselecek.

Vipe platformunun ICO’suna katılmak ve platforma dair daha fazla bilgi almak için aşağıdaki linklere göz atabilirsiniz.

VipeWhitepaperTwitterYoutubeTelegramBitcoinTalkRedditMedium

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER