X

Viberate ve Travala.com, Müzik ve Seyahat Meraklıları İçin Ortaklık Yaptı

Travala platformu, dünya genelinde milyonlarca seyahat ürünü için VIB (Viberate) Token'ı sistemlerine ekledi.
13:52
21 Temmuz 2021

Önde gelen müzik araştırma ve analiz platformu Viberate (VIB Token, Binance, Bittrex, OKEx ve Uniswap’ta listelenmiştir), kripto para dostu popüler çevrimiçi seyahat ve rezervasyon platformu Travala.com ile stratejik ortaklık duyurdu. VIB token’ı platforma entegre edildiğinden (Travala’nın yerel AVA Token’ına katılarak), VIB Token sahipleri 230’dan fazla ülkede 3 milyondan fazla seyahat ürünü (konaklama, uçuş, etkinlikler vb.) için rezervasyon yapabilecek. Bu, GoCrypto ödeme sistemleri sayesinde VIB token sahiplerine birçok avantaj sunulacağı anlamına geliyor. Artık VIB token sahipleri daha uygun fiyatlı, daha kapsayıcı ve daha adil seyahat ekonomisinden yararlanabilecek.

Viberate CEO‘su Matej Gregorcic’a göre seyahat, canlı müzik etkinlikleri artık günlük yaşamın bir parçası haline geldi. Özellikle pandeminin güç kaybetmesiyle birlikte ortaklığın zamanlaması harika oldu.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

CEO şunları söyledi;

Müzik sektörünü daha adil ve şeffaf hale getirmek için blockchain özelliğini sunabiliyor olmaktan son derece memnunuz. İnsanlara fayda sağlamayan teknoloji neden olsun ki? Travala ile insanların festivalleri ziyaret ettiklerinde veya müzik gruplarına gittiklerinde, iş için seyahat ettiklerinde veya konferanslara katıldıklarında uçuşlar, oteller için ödeme yapabilecekleri VIB jetonlarını kullanmalarını sağlayacağız. Yapabileceklerimiz pratikte halen sonsuz, bu yüzden kullanıcılarımıza daha fazla çözüm üretmek için sabırsızlanıyoruz

Ortaklık hakkında yorum yapan Travala.com CEO’su Juan Otero şunları söyledi:

Kitlesel kripto para birimini benimseme konusundaki taahhüdümüzü sürdürürken, kripto topluluğunun büyümesine katkı sağlamak ve yeni bir kullanım alanı oluşturma için Viberate ile ortaklık yaptık. Bundan dolayı çok heyecanlı ve mutluyuz. VIB işiyle ilgili güçlü bir vizyona sahip ve bu beni etkiledi. Kripto topluluğuna katkıda bulunmak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz

Viberate.com Hakkında

Viberate, müzik endüstrisine hizmet ediyor. Bu alanda önde gelen araştırma ve analiz platformlarından biridir. Dünya çapındaki müzik sanatçıları, mekanlar, festivaller ve etkinlikler hakkında veri toplarlar. Sanatçıların ve müzik trendlerinin popülerliğini ölçer. Müzik sektörüne dair büyük çaplı veriler analiz edilir.

Kısa bir süre önce, Viberate dünyanın ilk “canlı konser NFT’sini” oluşturdu ve sattı. Viberate hakkında daha fazla bilgi için http://www.viberate.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Travala.com Hakkında

2017 yılında kurulan ve şu anda endüstri devi Binance tarafından desteklenen Travala.com, küresel ölçekte kapsamlı bir hizmet ağına sahiptir. Yaklaşık 230 ülkede 400.000’den fazla aktiviteye erişim imkanı sağlayan Travala, 600 havayolu şirketiyle rezervasyon konusunda birlikte çalışıyor.

Travala.com geleneksel ödeme yöntemlerinin haricinde kripto para ile de hizmet vermektedir. Kripto para sektöründe önde gelen 50 varlıkla sistem üzerinden ödeme yapabiliyorsunuz. Seyahat ve eğlence alanında bu kadar fazla kripto varlığı destekleyen ikinci bir platform bulunmamaktadır.

Platformun yerel kripto para birimi olan AVA, Travala.com ile büyümeye devam ediyor. AVA Token ile ödüller kazanabilir, indirimler ve ikramiyelerden yararlanabilirsiniz. Üstelik AVA Token birçok platformda kripto ödemeleri için de kullanılabilmektedir. Cazip fiyat politikası ve sunmuş olduğu avantajlarla Travala.com kullanıcılar tarafından yoğun şekilde kullanılmaktadır.

Travala.com hakkında daha fazla bilgi için http://www.travala.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

AVA hakkında daha fazla bilgi için http://www.travala.com/ava adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar