reklamı kapat

Viberate Bittrex’te İşlem Görmeye Başladı

12 Kasım 2017
  • Coin TürkCoin Türk

Canlı müzik sektörüne yönelik geliştirilmiş dijital para VIB, CoinMarketCap’e göre en büyük 3. kripto para borsası Bittrex’te işlem görmeye başladı. Binance, UpBit ve HitBTC borsalarının ardından gelen Bittrex hamlesiyle birlikte kripto para daha geniş kitlelere ulaşacak.

ICO’daki yatırım hedefine yalnızca 5 dakika içinde ulaşarak kırılması güç bir rekora imza atan Slovenya merkezli şirketin CEO’su ve kurucusu Matej Gregorcic’in sözlerine göz atalım.

“Bittrex elbette tüm önemli kripto paralar için büyük ve mantıklı bir adım. Bu platformda olmak harika ve onların desteğini aldığımız için mutluyuz. VIB token’inin böylesine büyük bir borsada listelenmesi piyasanın projeye güvendiğini gösteriyor. Token sahipleri hep VIB’in ne zaman büyük bir borsada işlem göreceğini soruyordu. Danışmanlarımızın da yardımıyla Bittrex’te olmaktan ötürü büyük mutluluk duyuyoruz.”

Projenin en ünlü danışmanı Charlie Shrem’in Bittrex hamlesinde büyük katkısının olduğu biliniyor. Shrem’in piyasada sahip olduğu prestiji ve çevresini kullanarak Viberate projesine katkıda bulunmaya devam edeceğini söyleyebiliriz. Taraflardan yapılan açıklamalar da buna işaret ediyor.


Örneğin Charlie Shrem’le Viberate arasındaki bağların daha da sıkılaşacağı banka tarafından doğrulanıyor. Token’e yapılacak yeni yükseltmenin ise önümüzdeki haftalarda geleceğini, platforma içerik ekleyen kişilerin VIB token’i kazanabileceklerini belirtmekte fayda var.

Bunun yanı sıra Bittrex adımıyla birlikte proje kurucularının ve ekibinin işinin bittiğini düşünmek yanlış olur. Zira onlara ayrılan token’ler 2 yıl daha saklanmaya ve korunmaya devam edecek. Mikrofonu tekrar Gregorcic’e uzatalım.

“Token sahibi çalışanlarımızın token’i hemen satıp çabuk kazanç sağlamak isteyeceğini düşünmüyorum. Dünyadaki en iyi ekibe sahibiz ve canlı müzik sektörünü tamamen değiştirmek için yola çıktık. Herkes değerli token’lere sahip olmak ister. Geçmişte birçok kez token’lerin proje sahiplerince satılarak projenin çöpe atıldığına hep birlikte şahit olduk. Ama biz bu yoldan gitmeyeceğiz.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER