X


VeChainThor’un Yeni Sürümü Yayımlandı

VeChain Vakfı yeni özellikler ve geliştirmelerle birlikte VeChainThor'un yeni sürümünü yhayımladı.
13:00
4 Eylül 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

VeChain Vakfı VeChainThor ağının 1.0.2 sürümünü yayımladı. Güncelleme Twitter üzerinden duyuruldu.

Vakıf VeChainThor ağını haziran ayında başlatmıştı. Ağ kendi içerisinde yönetim araçlarına (müşterini tanı sistemi, KYC gibi) sahip. Aynı zamanda ağ akıllı sözleşmeler ile destekleniyor, böylece gizlilik ve güvenlik sağlanıyor.

Yeni güncelleme projenin GitHub sayfasından indirilebiliyor. Proje ekibi ağa yeni özellikler eklediklerini ve ağdaki çeşitli hataları düzelttiklerini ifade ediyor. Ayrıca ağın performansının da artırıldığı belirtiliyor. GitHub sayfasında geliştirme ekibinin yapılan değişiklikler hakkında kısa bir yazısı bulunuyor. Yazıya göre ana kod artık yeni blokların üzerine yazılmasına olanak sağlayacak ve WebSocket üzerinden token transferlerini mümkün kılacak. Ek olarak ağın sorun giderme ve log oluşturma özellikleri iyileştirildi. Node’ların hatalı giriş yapmalarını önlemek adına yeni bir onaylama sistemi geliştirildi. Geliştirmeler Twitter VeChain takipçilerinden genel olarak olumlu tepkiler aldı.

Geçtiğimiz günlerde VeChain çok büyük bir anlaşmaya imza atmıştı. Çin’in en büyük sigorta şirketiyle anlaşmaya varan VeChain, şirketin kullanması için Blockchain altyapısı oluşturacak. Kısaca PICC adıyla bilinen sigorta şirketi toplam 126 milyar dolar değeri yönetiyor. Küresel çapta en büyük sigorta şirketlerinden biri olan PICC veri aktarımı ve veri depolama gibi alanlarda VeChain Blockchain’inden faydalanacak.

28 Ağustos’ta kripto para borsası Bitfinex Twitter üzerinden VeChain (VET) token’larının alım satımının açıldığını duyurdu. VET token’ları ana ağa aktarılmıştı, Bitfinex de aynı gün VET yatırma ve çekme işlemlerine başladı.

Kaynak: Ambcrypto

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar