reklamı kapat

Bitcoin ve Kripto Para Borsası Vebitcoin

19:30
29 Ocak 2020

Gelişmiş alt yapısı ile Vebitcoin 2020 yılına önemli gelişmelerle girdi. Vebitcoin hizmet kalitesi, düşük ücretleri, çok yönlü fonlama seçenekleri ve özelikle sıkı güvenlik standartları sayesinde, çevrim içi kripto satın almak ve satmak için en yenilikçi platformlardan biri. 2017’den beri blockchain devriminin Türkiye’den Avrupa açılmış ve ön saflarında yer alıyor. Şirketin duyurduğu son gelişmelere yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Vebitcoin Nedir?

Kayıtlı 150.000 kullanıcı ile sektörde adından söz ettiren Vebitcoin, aralık 2019’da 3.yılına özel olarak müşterilerinden aldığı komisyon oranlarını sıfırladığını duyurmuştu. Vebitcoin müşteri memnuniyeti için papara çekim limitlerinde artışa gitti ve günlük çekim işlemlerini 50.000 TL’ye çıkardı. Ayrıca müşterilerine daha iyi hizmet vermek için banka seçeneklerini çeşitlendirmek için çalışmalar yürüyor.

PayFix Artık Vebitcoin’de

BitGo kripto bankasının Türkiye partneri olan Vebitcoin, bugün önemli bir gelişmeye imza attı. Paranızı 7/24 yönetmenizi sağlayan yeni nesil ödeme sistemi PayFix Dijital Cüzdan artık Vebitcoin müşterilerinin hizmetinde. BDDK onaylı PayFix ile Çağın dijital cüzdanı PayFix ile fiziki karta ihtiyaç duymadan bilgisayardan ve telefondan paranızı yönetebilirsiniz. Tek tıkla PayFix’de, para yönetimi, ödeme, işlem takip ve bakiye kontrolünü hızlıca yapabilirsiniz. PayFix kullanarak 149 Ülke, 369.000 Ödeme noktası ile hızlı ve güvenilir bir şekilde dakikalar içerisinde uluslar arası para gönderip alabilirsiniz.

Tron Ekleniyor

Vebitcoin’deki bir diğer gelişme TRON kripto parasının yakında işleme açılacak olması. Bilindiği üzere TRON, kripto para piyasasında ilk 20 içerisinde sürekliliğini korurken Justin Sun önderliğinde ekosistemini geliştirmeye devam ediyor. Türkiye’deki kullanıcıların da tercih ettiği TRON kripto parasını alıp ve satmak için Vebitcoin Borsasını tercih edebilirsiniz.

Vebitcoin Yorum

Blockchain’in önemini başından itibaren gören ve kripto para platformlarının eko sistemin en kritik parçası olduğunu kabul eden Vebitcoin, insanlara hızlı ve güvenli bir şekilde yatırım yapmalarını sağlamak için kuruldu. O zamandan beri şirket, Türkiye’de ve Dünya’da adını sıkça söz ettirmeyi başardı. Bu alanda en deneyimli çalışanları ile birlikte hızla büyümeye devam ediyor.

Vebitcoin İletişim Bilgileri

Vebitcoin Teknoloji Danışmanlık ve Dış Ticaret A.Ş. Ünvanıyla hizmet veren Vebitcoin iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

MUĞLA/TÜRKİYE – Kurumlar Vergisi Muğla V.D / 9240542319 – Mersis No: 092405423190001 – Adres: Emirbeyazıt Mahallesi Avcılar Sokak No 5/7 Menteşe / Muğla

Tel No: 0850 840 02 82

Mail: support@vebitcoin.com

Vebitcoin Destek

Vebitcoin destek kısmından şirketin hazırladığı yardım dokümanları ile sorularınıza cevaplar bulabilirsiniz. Destek kısmından ayrıca direkt olarak siteye sorularınızı sorabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.