reklamı kapat
  • BTC  :  34.465,14 ₺
  • ETH  :  2.131,54 ₺
  • BCH  :  4.001,75 ₺
  • XRP  :  2,62 ₺
  • BTC 34.465,14
  • ETH 2.131,54
  • BCH 4.001,75

vDice ICO’nun Potansiyeli Nedir?

27 Ekim 2016
  • Coin TürkCoin Türk

vDice.io Ethereum blockchain üzerinde çalışan ilk ve en büyük oyun sitelerinden biri ve şu anda oldukça popüler. Site şu ana kadar 10,000 bet’den daha fazla işlem yaptı ve Ethereum üzerinde çalışan en yenilikçi platformlardan biri konumunda bulunuyor.

Site bu başarısının ardından yeni bir fon toplama kampanyası veya daha bilinen adıyla ICO (Initial Coin Offerings) yapıyor. Bu kampanya kripto para altyapılarıyla gerçekleştiren internet oyun sektöründe ilklerden biri ve VDice tüm kullanıcıları ve meraklıları kampanyasına katılmaya davet ediyor.

Bilindiği gibi Ethereum dünyasında şu anda kitlesel fonlama veya ICO oldukça fazla yapılmakta ve bu kampanyaların bazıları ve yatırımcısına para kazandıracak cinsten olabiliyor.

Ethereum üzerinde çalışacak vDice’ın üreteceği token’ların adı vSlice olacak ve ETH blockchain’de bu şekilde tanımlanacak. ICO’ya katılanlara ise dağıtımı yapılacak. Kampanyanın bitimiyle ise bu token’lar herkese açık borsalarda arz talep dengesinin oluşturacağı değere göre alınabilir veya satılabilir olacak.

Bu token’ların ana özelliği vDice sitesinden gelecek olan gelirin token sahipleriyle paylaşılması. Başka bir ifadeyle site üzerinde oynanacak her oyundan gelen kar token sahiplerine dağıtılıyor. Token sahipleri direkt ve otomatik olarak oyunlardan gelirlerini alabilecekler. Bunun için Ethereum’un sağladığı smart contracts’lar kullanılıyor.

Daha fazla detay için vDice.io ICO websitesini inceleyebilirsiniz.

Site yetkililerine göre; Ethereum Blockchain’i tarafından altyapısı kurulan vDice, tamamen dağıtık yapılı ve yenilikçi bakış açısı ile internet oyunlarının geleceği olarak ifade ediliyor. Blockchain internetin ilk günleri ise vDice internet oyunlarının geleceği olarak görülüyor. Internet oyunları bugün milyarlarca dolarlık pazara sahip, vDice ise bunların tam ortasında duruyor.

vdice2

Bu Makale Bir Basın Açıklamasıdır: Yukarıda yer alan bilgilerin tamamı vDice tarafından sağlanmıştır, doğruluğu ve güvenilirliği vDice’ın sorumluluğu altındadır.
loading...