VC Spectra (SPCT), Ripple (XRP) ve Neo (NEO) Yorumları 

12:48
13 Eylül 2023
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Yılın 3. çeyreği ilerledikçe, üç kripto para birimi yatırımcıların dikkatini çekmiş olabilir. Ripple (XRP) türev piyasasını aşarken, Neo (NEO) ağ yeteneklerini geliştirdi. İddialara göre VC Spectra (SPCT), mevcut alıcılara ön satışın bitiminden önce %220 yatırım getirisi sunduğu için blok zinciri alanında dikkat çekiyor olabilir. 

VC Spectra (SPCT) Blockchain’i Yeniden Tanımlıyor 

VC Spectra (SPCT) blok zinciri alanında yeni bir çağ başlatmayı hedefliyor. Bu nedenle, yatırımcı getirilerini optimize etmek için en son teknolojiden yararlandığı için iddialara göre VC Spectra (SPCT) yatırım yapılacak bir kripto para birimi olabilir. 

VC Spectra (SPCT), yatırımcıları yatırım performanslarına bağlı olarak geri alımlar ve üç aylık temettülerle ödüllendirir. VC Spectra (SPCT) yatırımcılara yüksek potansiyelli blok zinciri ve teknoloji girişimlerine ve ön ICO’lara özel erişim sunar. 

Ayrıca iddialara göre VC Spectra (SPCT), kârı en üst düzeye çıkarmak ve olası riskleri azaltmak için yapay zekâ ticaret stratejilerinden yararlanarak satın alınacak kripto olarak konumunu teyit etmekte. 

İddialara göre VC Spectra (SPCT), 3. Aşama halka açık ön satışı sırasında önemli bir yatırımcı ilgisi yaratıyor ve katılımcılar tokenı 0,025 $ ‘dan satın alıyor. Platform ayrıca halka açık ön satış sırasında token sahiplerine temettü ödeyecek. 

Bu gelişmelerin ortasında, iddialara göre uzmanlar VC Spectra’nın (SPCT) satın alınabilecek bir kripto para olduğunu söylüyor. SPCT tokenı şu anda alan yatırımcıların herhangi bir para yatırma işleminde %10 bonus kazanacağı ifade ediliyor. 

Ripple (XRP)  

Ripple (XRP), 15 Ağustos 2023 tarihinde Uluslararası Swap ve Türevler Birliği (ISDA) sıralamasına girdi. Sonuç olarak Ripple (XRP), 1,2 katrilyon dolar değerindeki genişleyen türev piyasasında kendisini bir öncü olarak konumlandırdı.  

Bu stratejik manevra, Ripple’ı (XRP) JP Morgan ve Goldman Sachs gibi önde gelen endüstri devleriyle omuz omuza yerleştirerek geleneksel finansal paradigmalar içindeki konumunu yeniden teyit ediyor. 

Bugünkü XRP haberlerine göre, Ripple’ın (XRP) son adımları, hükümetlerin kendilerine özgü dijital para birimlerini oluşturmalarını sağlayan Merkez Bankası Dijital Para Birimi (CBDC) platformunun lansmanını kapsıyor.  

Bugünkü XRP haberleri, Ripple Labs’ın gerçek dünya varlıkları (RWAs) alanını keşfetmeye hazırlandığını da gösteriyor. Bu, tokenize varlıklar piyasasının 30 trilyon dolarlık bir piyasa değerine ulaşmasına yardımcı olacaktır. 

Bu gelişmelerin ortasında, XRP kripto fiyatı geçtiğimiz ay boyunca 0,46 ila 0,62 dolar arasında değişti. Bugünkü XRP haberleri, token’ın işlem hacminin 500 milyon doları aştığını, fiyatının ise 0,47 dolara gerilediğini gösteriyor. Bununla birlikte, Ripple (XRP) faydasını artırdıkça, XRP fiyat tahmini, tokenin önümüzdeki haftalarda 0,78 dolara yükselebileceğini gösteriyor. 

Neo (NEO) 

6 Ağustos’ta NEO, projenin yaratıcılarının bir buluşu olan Neo Compounder’ın piyasaya sürülmesiyle birlikte dönüştürücü bir rotayı harekete geçirdi. Neo Compounder, kullanıcıların gaz ödüllerini NEO tokenlerinin genişletilmiş rezervlerine ustaca yeniden yapılandıran otomatik bir motor olarak ortaya çıkıyor. Bu stratejik manevra, Neo ağı genelinde büyük benimseme oranlarını ateşleyecektir. 

Ayrıca Neo, OKX ile ortaklık kurdu ve APAC Hackathon’unun perdesini kaldırdı. Bu etkinlik 15 Ağustos’ta tanıtıldı ve Ekim 2023’e kadar devam edecek. Neo’nun Hackathon’u, zafer kazananlar için ayrılan 120.000 dolarlık önemli bir ödül havuzu da dahil olmak üzere çeşitli ödüller sunuyor.  

Hackathon duyurulduktan sonra, kripto meraklıları hızla büyük miktarlarda NEO token satın alarak NEO’nun fiyatını 15 Ağustos ile 22 Ağustos arasında 7,14 $’dan 8,41 $’a çıkardı. 

Ne yazık ki, artan fiyat düzeltmesi NEO’nun fiyatını son iki hafta içinde %16,6 oranında düşürerek 8,41$’dan 7,01$’a indirdi. Yine de, son gelişmelerin ardından analistler NEO’nun önümüzdeki haftalarda %22,5’lik bir artışla 7,01$’dan 8,59$’a yükselebileceğini öngörüyor. 

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar