X


Uzman İsme Göre Bu Altcoin’in Artış İçin Daha Çok Alanı Var!

Kripto piyasasının popüler analistlerinden birine göre bu kripto para biriminin henüz önünde artış için büyük bir alanı bulunuyor. 
13:20
13 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kasım ayı kripto para birimleri için genel itibari ile iyi geçiyor. Özellikle Çin’in emlak devi Evergrande’nin iflas haberlerinin yayılmasına kadar başta lider kripto para birimi Bitcoin olmak üzere kripto para birimlerinde yukarı yönlü hamleler hız kazanmıştı. Ancak yaşanan son geri çekilmeye rağmen analistler kripto paralarda ana trendin yukarı yön olduğunu ifade ediyor. Bu noktada ise bazı altcoin’lerin bir adım öne çıktığı görülüyor.

“Fantom Yükselişe Hazır”

Popüler YouTube kanalı “Coin Bureau”ya ev sahipliği yapan kripto analisti ve influencer “Guy”, Ethereum rakibi Fantom’un yerel tokeni FTM’nin büyük kazançlar için hazır olduğunu söylüyor.

Öte yandan Fantom ekibi tasarladıkları proje hakkında, “Fantom, yüksek performanslı, ölçeklenebilir ve güvenli bir akıllı sözleşme platformudur. Önceki nesil blok zinciri platformlarının sınırlamalarının üstesinden gelmek için tasarlanmıştır. Fantom izinsiz, merkezi olmayan ve açık kaynaklıdır. Devrim niteliğindeki aBFT konsensüs mekanizması olan Lachesis, Fantom’un eski teknolojilerden çok daha hızlı ve daha ucuz olmasına rağmen son derece güvenli olmasını sağlıyor.“ sözlerini kullanıyor.

“FTM’nin Artış İçin Alanı Var”

Yakın tarihli bir videoda Guy, YouTube kanalının 1,6 milyon abonesine, bu yıl gördüğü fiyat artışına rağmen FTM‘nin “yukarı doğru çok daha fazla alana” sahip olduğunu söyledi.

Guy, Fantom’un orta ölçekli piyasa kapitalizasyonunun yeni yatırımcılar için cazip olduğunu dile getirdi ve projenin temellerinin piyasadaki diğer kripto varlıklardan “önemli ölçüde daha güçlü” olduğunu ifade etti.

Guy konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “FTM’nin token ekonomisi de ciddi anlamda sağlam. Fantom’un ilk yatırımcılarına, kurucularına ve danışmanlarına tahsis edilen tüm FTM kripto paraları geçen Kasım ayında alındı.” sözlerini kullandı.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar