Uzman Analiste Göre Bu 4 Altcoin Alım Fırsatı Veriyor: Çok Büyük Artışlar Olabilir!

Piyasanın popüler isimlerinden Josh Moden’a göre bu dört altcoin birimi yatırımcılara önemli satın alma fırsatları veriyor olabilir 
13:00
15 Kasım 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Bitcoin yaşadığı geri çekilmenin ardından yeniden yükselişini başlattı, altcoin’ler de lider kripto parayı takip ederek yükselişe geçti… Peki, piyasanın popüler analisti Josh Moden şu anda satın alım fırsatı veren 4 coin’i paylaştı.

Verasity (VRA)

Moden’in listesinde ilk sırada, içerik oluşturucuların çalışmalarından gelir elde etmeleri ve reklamverenlerin reklam harcamaları için değer kazanmaları amacıyla adil bir sistem oluşturmayı amaçlayan yeni nesil video paylaşımı platformu olan Verasity (VRA) yer alıyor. VRA yazının yayına hazırlandığı sırada 0,06 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Analsite göre, VRA şu anda yatırımcısına satın alma fırsatı veriyor gibi görünüyor. Ancak analist bu noktada VRA’nın 0,05 dolar ile 0,06 dolar bölgesine çekilebileceğini ve bu noktanın beklenmesinin de avantajlı olabileceğini dile getiriyor. Daha sonra Moden, VRA’nın kendi rallisini başlatmasını ve 0,08 dolar ile 0,09 dolar aralığına kadar yükselmesini bekliyor.

Thorchain (RUNE)

Analistin listesinde ikinci sırada RUNE bulunuyor. Thorchain, kullanıcıların varlıklarının sahipliğini kaybetmeden kripto para varlıklarını çeşitli ağlar arasında kolayca takas etmelerini sağlayan merkezi olmayan bir likidite protokolü olarak tanımlanabilir. Yazının yayına hazırlandığı sırada ise RUNE, 12,9 dolar bandında işlem görüyor.

Yatırımcı, RUNE’nin 3 dolardan en yüksek seviyesi 17 dolara çılgın bir geri dönüş yaptığını vurguluyor. 17 dolarda çok fazla likidite olduğu için analist, mevcut 12 dolarlık bölgenin iyi bir alım bölgesi olduğunu öne sürüyor. Buna ek olarak Moden, ilk kâr hedefinin 17 dolar olduğunu ifade ediyor. Tüm bunların yanında Moden, RUNE’un eninde sonunda 50 dolar gibi ciddi bir seviyeye ulaşacağını düşündüğünü de dile getiriyor.

Cardano (ADA)

Analistin listesinde bir sonraki sırada yazının yayına hazırlandığı sırada 2 dolar seviyesinde işlem gören ADA bulunuyor. Moden ADA konusunda heyecanlı olduğunu ifade ediyor ve ADA’nın kama modelini kırdığını dile getiriyor. Dolayısıyla ADA’nın bir sonraki hedefi analist için 2,65 dolar. Bu sebeple Moden, 2 dolarlık bölgenin ADA satın almak için ideal noktalardan biri olduğunu dile getiriyor.

Ripple (XRP)

Moden’in radarında yer alan sonuncu kripto para birimi Ripple (XRP). Moden’a göre 1,14 dolar bölgesi XRP alımı yapmak için ideal bir bölge. Ancak şu anda XRP 1,21 dolarlık alanda işlem görüyor. Eğer XRP bu noktalardaki direncini kırabilirse 1,36 dolara kadar yükselebilir.

Analist XRP’de ilk hedefin 1,55 dolar ve ardından ikinci hedefin 1,64 dolar olduğunu ifade ediyor. Ancak yine de yatırımcıların kara geçtikçe stoplu işlem yapmalarında fayda olduğunun da altını çiziyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar