X


Utrust Coin Nedir?

UTK coin, temel bir ödeme aracı olmayı hedefleyen Utrust’ın kendi token’ıdır.
10:08
9 Ekim 2020

Utrust Coin, işletmelerin dijital para birimlerini bir ödeme aracı olarak kabul etmelerine olanak tanıyan bir platform olan Utrust’ın yerel kripto para birimidir. Utrust platformu geleneksel ödeme platformlarının tüketiciler için sunduğu korumasını ve güvenilirliğini sağlarken dijital para birimlerini ana akım tüketicilere getirmeyi amaçlıyor. E-ticaret, mobil ödemeler ve kripto para biriminin kesişme noktasında bulunan Utrust, işletmeler için bir API ve müşteriler için UX sunuyor.

UTK Coin Nedir?

UTK coin, temel bir ödeme aracı olmayı hedefleyen Utrust’ın kendi token’ıdır. Utrust, kendi yerel token’ı UTK dahil olmak üzere birden çok dijital para birimini destekliyor.

Utrust, eksiksiz ürünlerde eksiksiz bir ekosisteme kadar devrimci teknolojiye olan tutkuları ile yeni bir dijital ödeme ortamı vizyonunu paylaşan deneyimli bir ekip kurduklarını ifade ediyor. Platform, dünyayı dijital para birimlerinin benimsenmesine yönlendirerek her işlemle ödemeleri demokratikleştirmeyi hedefliyor. Şirketin hedefleri arasında, yarının parası için en iyi Blockchain ödeme çözümü ile dijital para birimlerinin gücünü dünyanın işletmelerine ve insanlarına getirmek yer alıyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Öte yandan Utrust kendisini, “e-ticaret işletmelerine dijital para birimlerini kabul etme ve sadece geleneksel ödeme yöntemleriyle elde edemeyecekleri tüm avantajları elde etme gücü veren kusursuz bir entegrasyon” olarak tanımlıyor. Ayrıca platform, dünya üzerinde neredeyse her sektörde 180’den fazla ülkede işletmelere güç veriyor ve 30’dan fazla para birimini destekliyor. Blockchain desteği ile de küresel şirketlerin daha hızlı büyümesinin kolaylaştırılması hedefleniyor.

Bunlara ek olarak Utrust satıcı kontrol panelinin kullanımının oldukça kolay olduğu belirtiliyor. İşletmelerin verimliliğinin takibinin öncelikleri olduğunu ifade eden platform, kontrol paneli ile sipariş ayrıntılarının, ödemelerin, işlemlerin ve iadelerin kontrolünün çok kolay olduğunu belirtiyor. Ayrıca sorunsuz entegrasyon sayesinde kullanıcıların kod incelemesi için uzun süre beklemesine gerek kalmıyor. Dolayısıyla online mağazalar kripto para birimlerini sorunsuz ve hızlı bir şekilde kabul etmeye başlayabiliyor.

Öte yandan Utrust Wallet ile kullanıcılar her zaman her yerde varlıklarını kontrol edebiliyor. Utrust Wallet, işlemleri platformun içinde anında gerçekleştirerek Blockchain doğrulama bekleme sürelerinin kısaltılmasını sağlıyor.

Utrust Coin Yorum

Utrust coin yorumlarına bakıldığında kullanıcıların platformdan oldukça memnu kaldıkları ve hatta Utrust’ı, kripto para ekosisteminin PayPal’ı olarak nitelendirdikleri görülüyor. Buna bağlı olarak UTK Coin’in de gelecekte fiyat artıları yaşayacağı düşünülüyor.

Bunalrın yanı sıra Utrust coin grafikleri incelendiğinde stabil seyreden tablonun son zamanlarda artış eğilimine geçtiği görülüyor. Dolayısyla yatırımcıların UTK coin’ olan ilgilerinin arttığı düşünülebilir.

Utrust Coin Nereden Alınır?

“Utrust coin nereden alınır?” sorusunun cevabına geçmeden önce token’ın güncel rakamlarına göz atmakta fayda olacaktı.

Yazının yayına hazırlandığı sırada UTK coin 0,1247 dolardan işlem görüyor. CoinMarketCap verilerine göre Utrust coin 56.119.735 USD işlem hacmi ile piyasa değeri sıralamasında 131. sırada yer alıyor. Ayrıca UTK’nın Bitcoin karşısında da 0,00001147 BTC ile işlem gördüğünü belirtmekte fayda var.

Bunlara ek olarak 10 Ocak 2018’de 1,42 dolar ile rekor seviyeye ulaşan UTK coin, 16 Mart 2020’de de  0,0054 dolar ile en düşük seviyesini gördü.

Utrust Coin Satın Al

Dünyanın işlem hacmi bakımından en büyük borsası Binance aracılığı ile kolay ve güvenilir bir şekilde UTK coin satın alabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
  • Hakan Serin
    2 ay önce

    Boyke coin olmaz olsun aldik 100/70 paramiz gitti ne ilerliyor ne birsey buradada yazmislar kullanici memnun. İnvesting yorumlarina bakın görürsünüz ne olduğunu

    0