X


Usta Trader Peter Brandt’ın Korkutan Bitcoin Açıklaması: “Boğa Piyasasında Değiliz”

Usta trader Peter Brandt, Bitcoin'in mevcut durumu ve amiral gemisi kripto para biriminin gösterdiği volatilitedeki sıçramalar hakkında bir açıklama yaptı.
17:15
13 Eylül 2021
Usta Trader Peter Brandt'ın Korkutan Bitcoin Açıklaması: "Boğa Piyasasında Değiliz"

Sık sık Bitcoin ile ilgili tablolar paylaşan ve nadiren diğer kripto para birimlerinden bahseden yetenekli emtia trader’ı Peter Brandt, Bitcoin’in mevcut durumu ve amiral gemisi kripto para biriminin gösterdiği volatilitedeki sıçramalar hakkında bir açıklama yaptı.

Bitcoin Tıkanıklık Bölgesinde

Popüler emtia trader’ı Pater Brandt, Bitcoin’deki son düşüşün ardından lider kripto para biriminin performansı ve geleceği hakkında bir takım açıklamalarda bulundu. Brandt, BTC‘nin şu anda, bu yılın Şubat ayında başlayan ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 doların üzerine çıkmaya başladığı boğa piyasasında olmadığına inanıyor.

Öyle ki usta trader, Bitcoin hakkında yaptığı açıklamalarda, lider kripto para biriminin şu anda bir tıkanıklık bölgesinde olduğunu öne sürüyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

BTC geniş bir tıkanıklık bölgesinde”

Peter Brandt’a göre, dünyanın önde gelen kripto para birimi şu anda Şubat ayında ulaşılan en yüksek seviyelerden başlayarak geniş bir tıkanıklık bölgesinde sıkışıp kaldı.

Öyle ki geçtiğimiz Şubat ayında, Bitcoin 36.000 dolar ile 54.000 dolar arasında işlem görüyordu. 21 Şubat’ta BTC 57.719 dolarla zirveye ulaştı ve ardından 28 Şubat’ta yeniden 43.694 dolara kadar geriledi.

Öte yandan Brandt, FOMO‘ya dayalı tıkanıklık bölgelerinde alım satım yapmanın maliyetli bir eğlence olabileceğinin de altını çizerek yatırımcıları uyardı.

CoinMarketCap verilerine göre lider kripto para birimi Bitcoin, son 24 saatte %0.56’lik bir düşüşle 45.560 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Bitcoin Grafiğinde Önemli İşaretler

Usta trader Peter Brandt, günün erken saatlerinde bir Bitcoin grafiğinin ekran görüntüsünü paylaştı ve takipçilerinde şu anda BTC grafiğinde hangi modelin oluştuğunu tahmin etmelerini istedi.

Bazıları bunun bir Ayı Bayrağı veya “golden cross pullback” olabileceğini öne sürdü, ancak yorum yapanların hiçbiri doğru cevabı veremedi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar