Ünlü Analistten İddialı Tahmin: Bu 3 Altcoin’e Dikkat! 100x Yapabilir

Popüler analist 2022'de 100x yapma potansiyeline sahip 3 altcoin'i paylaştı.
14:10
19 Aralık 2021
Ünlü Analistten İddialı Tahmin: Bu 3 Altcoin'e Dikkat! 100x Yapabilir
Okuma Süresi: 3 Dakika

Popüler kripto para analisti ve trader Jay Freed, kripto para piyasasına yönelik yeni tahminlerini paylaştı. Jay Freed yayınladığı son YouTube videosunda bu 3 altcoin 2022’de 100x yapma potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

Index Cooperative (INDEX)

Jay Freed, listesinde ilk sırada kimsenin kaçırmasını istemediği Index Cooperative‘e yer verdi. INDEX, Index Cooperative’e başkanlık eden yönetim token’ıdır. Index Co-op, kendi yerel varlığı INDEX’i yayınlayan merkezi olmayan, özerk bir varlık yöneticisidir.

Popüler analiste göre bu proje, yatırımcıların sahip oldukları bu farklı endekslere erişebilecekleri ve bunlara katılabilecekleri bir ETF gibidir. Ayrıca INDEX, SAND, Axie Infinity, Decentraland ve popüler olarak işlem gören diğer birçok altcoini de içeriyor.

İnsanlar artık bu platformun yönetimine katılabilmek için INDEX token’ını satın alabilecek. İnsanlar süper basit bir şey istedikleri için bu proje DeFi’nin kitlelere erişimini gerçekten genişletecek.

Index Cooperative, içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre 25.5 dolardan işlem görmeye devam ediyor. INDEX token’ı bir yönetim token’ı olduğundan, yatırımcılar bu işlem çiftlerini Unitswap Sushiswap üzerinden satın alabilir. İşte bu yüzden Jay, 2022’de bu altcoin’in 100x yapma potansiyeline sahip olduğunu düşünüyor.

Velo (VELO)

Jay’in bahsetmekten büyük heyecan duyduğu ikinci altcoin ise Velo oldu. Velo, akıllı sözleşme sistemi kullanan işletmeler için dijital kredi ihracı ve sınırsız varlık aktarımı sağlayan blok zinciri tabanlı bir finansal protokoldür.

Velo, Stellar ekosisteminde çalışır, bu nedenle bu, işletmeler için yeni nesil finansal protokol için Stellar ağındaki XLM ile birlikte çalışır.

Velo ayrıca, dijital kredi ihracı ve sınırsız varlık aktarımı sağlayan blok zinciri tabanlı bir finansal protokoldür. Kullanıcılar, herhangi bir gecikme olmaksızın, otomatik olarak, anında, kredi kredisi veya dünyadaki herhangi birine borç verme işlemi yapabilir ve sağlayabilir. Bu nedenle, herhangi bir itibari para biriminde, daha sonra değiştirilebilecek olan anlık likiditeyi sağlamak için VELO token’larını da kullanabilirler. İşletmeler her gün milyonlarca dolar değerinde para transferi gerçekleştirebilir, bu nedenle Velo’nun kullanım amacı son derece büyüktür.

Velo, şu anda 48 milyon doların üzerinde piyasa değeri ile 0.14 dolardan alım satım işlemi görüyor. Dolayısıyla popüler analist Velo’nun fiyatını ve sıralamasını ileriye taşıması için büyük bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyor.

Opacity (OPCT)

Jay, son olarak insanların temel haklarını korumak için tasarlanmış ve herkese özel bulut depolaması sağlayan bir proje olan Opacity‘yi (OPCT) ele aldı. OPCT bir kripto para borsasından satın alınabilir ve daha sonra tamamen özel olan ve yalnızca alıcı tarafından özel anahtarla erişilebilen veri depolama planlarını satın almak için kullanılabilir.

Kullanıcılar bulut paylaşımına erişebilir, verilerine erişebilir ve başka hiç kimsenin buna erişimi yoktur. Bu, bulut depolamanın yalnızca sahibinin özel anahtarlarıyla açılabileceği kriptografik bir yolla yapılır. Bu, Tasarım Yoluyla Gizlilik’i oldukça benzersiz bir konsept haline getirir.

Bir hesap, 10 gigabayt ücretsiz dosya depolama alanına sahip olabilir ve kullanıcılar daha fazlasına ihtiyaç duyarlarsa, daha fazla ek bulut depolama hizmeti satın almak için OPCT token‘larını kullanabilirler.

Opacity, kullanıcıların tüm verilerini içine koyduğu ve ardından kilitlediği bir dolap görevi görür. Verileri yoğun bir şekilde şifrelenmiş olduğundan, hiç kimse ona erişemez, hackleyemez ve sahibinin izni olmadan çalamaz.

OPCT içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre 16 milyon dolarlık piyasa değeri ile 0,36 dolardan el değiştiriyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar