Ünlü Analistten Bu Altcoin İçin Baş Döndürecek Önsezi! Alan Kazanır!

Özet

  • Ünlü kripto para analisti Pentoshi, radarındaki bir altcoin'in yükseliş katalizörlerinin ortasında olduğunu ve güçlü bir rallinin fitilini ateşleyebileceğini söyledi. İşte analistin radarındaki o altcoin.
15:15
14 Şubat 2023
Okuma Süresi: 2 Dakika

Bitcoin‘in (BTC) 2021’deki boğa piyasasının sonuna gelindiğini öncesinden haber vermesiyle tanınan kripto para analisti Pentoshi, radarındaki bir altcoin’in yükseliş katalizörlerinin ortasında olduğunu ve güçlü bir rallinin fitilini ateşleyebileceğini söyledi. İşte analistin radarındaki o altcoin.

Analistin Radarındaki Altcoin: SYN

Anonim kripto para analisti Pentoshi, 670 binden fazla Twitter takipçisine, zincirler arası güvenli iletişimi mümkün kılmayı amaçlayan bir protokol olan Synapse‘den (SYN) biriktirdiğini söyledi. Pentoshi’ye göre, proje muhtemelen SYN’yi hedeflerine doğru fırlatabilecek yükseliş olaylarına tanık olacak:

Uyumadan önce nasıl oynamak istediğimi paylaşayım dedim. Teknik analiz açısından en önemli seviyeler işaretlendi. Temel analiz açısından: Önümüzdeki bir ila altı hafta içinde Synchain/merkeziyetsiz sözleşmeler etrafında dönecek üç veya daha fazla katalizörün geleceğine inanıyorum.

Synchain, kendisini ölçeklenebilirlik ve güvenlik sorunlarını çözmeyi amaçlayan yeni nesil bir Blockchain olarak tanımlayan bir projedir. Şu anda Synapse ve Synchain arasında bir ortaklık kurulduğuna dair net bir açıklama yok.

Pentoshi’nin grafiğine bakıldığında analistin SYN için 1,47 dolardan 3,75 dolara varan birden fazla hedef belirlediği görülüyor. Kripto para analisti ayrıca bir fiyat düzeltmesinin olması durumunda 1,20 ila 1,25 dolar aralığının belenileceğini belirtiyor.

SYN, bu yazının hazırlandığı sırada gün içinde yüzde 4’ün üzerinde yükselişle 1,35 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin’de 21 Bin 200 Doları Bekliyor

Synapse’nin ardından Bitcoin‘e geçen pentoshi, BTC‘nin 21 bin 200 dolar civarına düşmesini beklediği görülüyor. En büyük kripto para BTC, bu yazının hazırlandığı sırada gün içinde kaydettiği yüzde 1’e yakın yükselişle 21 bin 828 dolardan el değiştiriyor.

Ayrıca kripto para piyasasının geneli için değerlendirmede bulunan Pentoshi, düzenleyicilerin yeni ortaya çıkan endüstriye baskı yapması nedeniyle kripto paraların zorlu bir yıl geçirebileceği konusunda uyararak şunları söyledi:

Açıkçası bu hafta gördüğümüz gibi, düzenleyici açıdan zor bir yıl olacak. Tüm bunlar da geçecek. Kripto para piyasası katılımcıları takım elbiselilerin üstesinden gelecek ve sonunda kazanan taraftakiler olacaklar.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI