X


Ünlü Analist, Ethereum (ETH) Fiyatı İçin Cesur Bir Tahminde Bulundu

Raoul Pal, yakın tarihli bir röportajında lider altcoin Ethereum ile ilgili pozitif beklentilerini açıkladı.
18:58
6 Aralık 2021

4 Aralık tarihinde kripto para piyasası, lider Bitcoin (BTC) öncülüğünde bir geri çekilme evresine giriş yaptı. En büyük altcoin Ethereum, piyasada toparlanmaya ayak uyduran en önemli kripto para oldu. ETH henüz 5.000 dolar barajını aşamamışken analistlerin önümüzdeki dönem beklentileri olumlu yönde seyrediyor.

Raoul Pal’ın Görüşleri

Goldman Sachs’ın eski yöneticilerinden Raoul Pal, yakın tarihli bir röportajında lider altcoin Ethereum ile ilgili pozitif beklentilerini açıkladı. Deneyimli isim Pal, Ethereum’un yılı 10.000 doların üzerinde kapatabileceğini aktardı. Mevcut piyasa durumuna atıfta bulunan ünlü ekonomist, kriptonun doğası gereği bu tür hareketlerin oldukça normal olduğunu hatırlattı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Raoul Pal, Ethereum‘un önümüzdeki yaza kadar inanılmaz rakamlara ulaşabileceğini öngördü: “Küçük bir olasılıkta olsa masada bulunan bir senaryo olarak Ethereum önümüzdeki yaza kadar 40.000 dolara dokunabilir. Bunun nedeni, döngü ve grafiklerin görünüşü ile ilgilidir. Bu benim temel öngörüm değil, bana sorarsanız en geç mart ayına kadar 20.000 dolar beklentimi paylaşabilirim.”

Rakipler Önemli

Birçok altcoin için önemli ölçüde olumlu görünüm baş gösterse de Ethereum egemenliği çok sayıda rakibin bulunmasıyla sorgulanıyor. Yeni çay blok zincirleri ETH 2.0 tarafından getirilenlere benzer özellikler sunuyor. Bunlar arasında neredeyse hepsi hızla gelişen DeFi ekosistemleri geliştiren Solana, Terra, Avalanche ve Cardano yer alıyor. Raoul Pal bu konuda hemfikir olarak şunları kaydetti: “Bence Solana döngüde Ethereum’dan daha iyi performans gösterecek. Ayrıca Terra’nın da bu kervana katılmasını bekliyorum.”

Başarılı yönetici, uzun zamandır Ethereum destekçisi olarak biliniyor. Kripto portföyünün büyük bir bölümünün Ethereum olduğu ise bilinen bir gerçek. Raoul Pal, Ethereum’un yükseliş trendini izlediğinden oldukça emin ve buna göre tavır takınıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar