reklamı kapat

UniFox Airdrop Ve Bonus Programları Başladı

12:30
7 Ağustos 2018
  • Coin TürkCoin Türk

UniFox kripto paralar için tasarlanmış MasterCard olarak tanımlanabilir. Sahip olduğu teknolojiye 7 milyon ABD dolarından daha fazla yatırım yapan proje, hâlihazırda çalışmakta olan ürünlerini kripto para piyasasına sokmaya karar verdi. Ekip token’larını halka açıyor. Projenin airdrop ve bonus programlarına katılım sağlamanız mümkün.

Hiç daha önce yurt dışına para gönderdiniz mi? Ne kadar da zordu değil mi? Paranın hesabınıza geçmesi için ne kadar uzun bir süre beklemek zorunda kaldığınızı düşünmek bile istemiyoruz. Üstelik ödemekle yükümlü olduğunuz afaki ücretler de cabası. Peki ya kripto paralar? Hiç aynı şekilde kripto para transferi yaptınız mı? Belki de yaptınız ancak işlem gerçekleşirken kripto paranın kaydettiği değer değişiminden mustarip oldunuz.

Artık bu gibi sorunları kafanıza takmanıza gerek yok. Eskiden oldukça zorlu bir o kadar da uzun bir şekilde tecrübe edilen para transfer süreci artık değişiyor. Favori kripto paranızı bu süreçte kullanabilmek çok hoşunuza gidecek. Üstelik gönderilen fonlardaki değer değişiminden ya da piyasadaki dalgalanmadan endişelenmenize hiç mi hiç gerek yok.

Peki bunlar nasıl hallediliyor? Para transferi sürecinde rahatlıkla kullanılabilecek, yüksek likiditeye sahip ve oldukça düşük ücretlerle gönderilebilecek sabit bir kripto parayla bunların hepsi mümkün. Üstelik bu kripto parayı herhangi bir yerel para birimi karşılığında değiştirebilmek ya da yerel dükkanlarda ve mağazalarda kullanabilmek de ihtimaller dahilinde.

Unifox yepyeni bir kripto-itibari para altyapısını sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyor. Yeni altyapı sayesinde kullanıcılar Unicash adı verilen sabit kripto parayı kullanabilecek ve bu parayla yerel dükkanlarda dahi ödeme yapabilecekler. Unifox işletmesinin içeriği bu sabit kripto parayla kısıtlı değil. Unifox kapsamında ATM’lere, pos cihazlarına, online yerel borsalara ve Unifox Merkezsiz Borsasına da yer verilmiş. Üstelik ekip Unicash’in tıpkı bir itibari para gibi kullanılabilmesinin mümkün olduğunu iddia ediyor. Unicash’in sahip olduğu en önemli özelliğin likidite olduğu belirtiliyor.

https://twitter.com/UniFoxNetwork/status/1020327359394779139?s=19

Tether’ın ya da diğer sabit kripto paraların aksine Unicash’i yerel dükkanlarda kullanabilmenize imkan verilmiş. Birçok bölgeye yerleştirilen ATM’ler ya da gündelik hayatlarınızda hemen her yerde kullanabileceğiniz online borsalar aracılığıyla Unicash’i kullanabilmek ve işlemler için ödenen ücretleri minimalize edebilmek mümkün. Ayrıca Unicash’i dünyadaki istediğiniz yere gönderebilme imkanına da sahip olduğunuzu ifade etmek gerekiyor. Bu sayede diğer tarafların da Unicash’i kolaylıkla, hızlı ve sınırsız bir şekilde elde edebilmesi mümkün. Dahası var! PAX POS cihazına sahip herhangi bir dükkan ya da mağazaya giderek Unicash’i burada gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İşin püf noktası POS cihazlarında gizli diyebiliriz. Çünkü satıcıların aldığı ödemelerin kripto para cinsinden değil de itibari para cinsinden hesaplara geçmesine imkan verilmiş.

Unifox, kripto paraların ve Blockchain teknolojisinin halen yeterince benimsenmemiş olmasının temel nedenini ortadan kaldırıyor. Likiditeyi artırma arzusunda olan Unifox insanların birbirleriyle yalnızca saniyeler içerisinde ve sınırsız olarak etkileşim halinde olabileceği dünya çapında bir altyapı geliştiriyor. Merkezsiz borsa dışındaki tüm Unifox ekosistemi dünyadaki yaygınlığını giderek artırıyor.

Airdrop ve bonus programı

Unifox airdrop ve bonus programını geçtiğimiz günlerde başlattı. Bonus programına dahil olan kullanıcıların birkaç basit görevi yerine getirerek para kazanması mümkün. Üstelik proje ekibi, kullanıcılarına önemli bir haberi müjdeliyor. Buna göre ekip airdrop için 1.25 milyon dolar ayırmış.

Hemen işe koyularak bu fırsatlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Reddit, Facebook, Twitter gibi sosyal medya sitelerinde Unifox hakkında konuşarak ya da Youtube kanalınıza UniFox’la ilgili içerik koyarak fırsatları paraya çevirebilirsiniz.

Web SayfasıBitcointalkTwitterTelegram

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER