reklamı kapat

Uluslararası Ödüllü Bitcoin Anketi Başladı

18:00
22 Nisan 2016

Anket ikinci yılında 1.25 Btc toplam ödül ile 3 ay süresince dünya çapında Bitcoin kullanımını değerlendirecek ve karşılaştıracak.

BitcoinsInIreland.com, İrlandalı bağımsız Bitcoin yayımcısı, bugün başlayan ve 30 Haziran 2016’ya kadar sürecek olan ikinci uluslararası #BitcoinSurvey’i başlatıyor.

Anketin amacı önümüzdeki 3 ayda tüm dünyada Bitcoin ve Blockchain kullanıcılarının görüşlerini almak ve görüş alırken katılımcılara 16 farklı ödül ile toplam 1.25 BTC dağıtarak Bitcoin kullanımını arttırmak ve ekosistemi desteklemek.

Ankette, katılımcıların Bitcoin hakkında genel ilgi ve bilgileri, Bitcoin cüzdanları, takas ve madencilik hakkında deneyimlerini ve elbette Bitcoin musluk ve oyun hizmetleri sunucularına yönelik sorular yöneltiliyor.

Anket katılımcılarına, bu süre zarfında on altı farklı ödül, Nisan, Mayıs ve Haziran her ay sonunda 5 x 0.05 BTC ve büyük ödül 0.5 BTC olarak Temmuz’da dağıtılacak.

image

BitcoinsInIreland.com editörü Jamie McCormick Bitcoin hakkında yapılan bir çok araştırmanın Kuzey Amerika odaklı olduğu, küçük bir miktarının Avrupa veya uluslararası kripto para kullanımı üzerine odaklandığı ve sonuçlarını alıp okumanın büyük maliyetlerde olduğunu belirtti ve ekledi;

“Geçen yıl, sonuçlarını Bitcoin topluluğu için açık olarak paylaştığımız anketimiz oldukça iyi yanıt aldı ve bu yıl Bitcoin kullanımını İngilizce olmayan 10 farklı dilde değerlendireceğiz.”

Ankete katılmak için tıklayınız. Anketin yürütülmesi ve ödüllerin verildiğine dair sonuçlar Twitter ve Facebook sayfalarından yayınlanacaktır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.