Ucuz Oyun Altcoinleri! 2022’de Fiyatını Katlayabilecek 4 Altcoin!

Bu 4 altcoin 2022 yılının sonunda ciddi anlamda değerlenebilir!
23:00
10 Şubat 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

Herkes bu piyasada henüz gerçek değerine ulaşmamış kripto paraları en ucuzdan satın almak ister. Dipten yapılan alımların binlerce kat değerlendiğini gördük, büyük ihtimalle 2022 yılının sonuna geldiğimizde tam olarak şöyle bir haber okuyacağız; 2022 Ocak ayında şu fiyattan alıcı bulan altcoin Aralık ayında %5000 değerlendi ve bu fiyattan alıcı buluyor.

2022’de Fiyatını Katlayabilecek 4 Altcoin

Youtuber olan Lark Davis, 2022 sonunda bunu söyleyebileceğimiz 4 altcoin’i takipçileriyle paylaştı. Elbette her öngörü gerçek olmayabilir ve biz Aralık ayı geldiğinde bazı altcoinlerin 1 yılda nasıl %99,99 değersiz hale geldiğini de konuşacağız. Elbette karar sizin ve kripto para piyasaları kazançlı olduğu kadar da tuzaklarla dolu.  Buradaki tüm yorumlar Lark Davis isimli analistten alıntıdır.

Monkey League (MBS)

İlk konuşulacak altcoin Monkey League (MBS). Monkey League daha önce MonkeyBall olarak biliniyordu. Monkey League, öğrenmesi kolay, ustalaşması zor, heyecan verici, sıra tabanlı, oyna-kazan futbol oyunu sunmak için yüksek üretim değeri, çok oyunculu oyunları Solana blockchain’i, NFT’ler ve merkezi olmayan finans ile birleştirir.

Oyuncular, oyunu oynarken MBS tokenine sahip olacaklar. Piyasa değerinin ne kadar düşük olduğu düşünüldüğünde büyük bir potansiyele sahip, ancak spor oldukça popüler, insanlar sporları özellikle futbol ve maymunları seviyor. Yani Monkey League ciddi potansiyele sahip olabilir.

Wonder Hero (WND)

Listedeki ikinci altcoin ise Wonder Hero (WND). WonderHero, oyuncuların nadir NFT’ler kazanabilecekleri ve bunları eşler arası bir pazarda satabilecekleri bir Mobil RPG Play to Earn oyunudur.

Ekip, farklı seviyelerdeki oyuncuların aynı anda eğlenirken birbirlerine gelir fırsatları sağlayabileceği dengeli bir evren oluşturmayı hedefliyor. Oyunun ilk oyuncuları için bir sürü ödül havuzu var. Kazananlar ayrıca oyunda ödüller kazanabilir ve NFT’lerini yükseltebilir. Oyun daha yeni piyasaya sürüldü. Wonder Hero oyununu bir veya iki hafta önce piyasaya sürdüler. Oyuncu sayısını artırabilirlerse WND token için son derece iyi olabilir.

Decimated (DIO)

Listedeki bir sonraki altcoin Decimated (DIO). Bu, insanları siborglara karşı koyan fütüristik bir bilimkurgu oyunu ve nişancı tarzı bir oyundur. Token, piyasanın büyük bir düşüş trendinde olduğu düşünüldüğünde uygun olmayan bir zamanda piyasaya çıktı. DIO, fiyatında oldukça büyük bir düşüş gördü ancak bu, oyunun geliştirilmeyi bıraktığı anlamına gelmiyor.

Çok sayıda yeni oyun görüntüsü ve devasa oyun haritaları yayınlıyorlar. Yani oyunla ilgili pek çok gelişme oldu. Bu yılın 4. çeyreğinde, oyunun PC versiyonunun çıktığını görecebiliriz.

Guild Coins

Son oyun Guild Coins, ve son derece niche görünüyor. Bu oyun loncaları, oyuncuları oyun içi varlıklara bağlar. Bu oyun loncalarının çoğu, kripto paralar için büyük staking ödülleri ve likidite sağlama ödülleri de sunuyor.

Coinbase gibi endüstrinin en iyi destekçileri bu oyunla ilgileniyor. Ucuz ve çok düşük bir piyasa değerine sahip. Bu, yakın gelecekte kar elde etmek için iyi bir yatırım olabilir. Veya Lark Davis sadece ücretli bir tanıtımın karşılığı olarak da projeleri böylesine ballandırarak anlatıyor olabilir. Yakın zamanda popüler analistlerin verdiği tavsiyelerin başarı oranlarını içeren detaylı bir analiz yazısı da paylaşacağız. Bu kesinlikle ilgi çekici olacak.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar