Ücretsiz Coin Dağıtan Bithoven Borsasıyla Tanışın

Özet

  • 349 kripto paranın yer aldığı Bithoven borsası, yeni üye olan kullanıcılara 100 DOGE veriyor.
21:30
8 Nisan 2019
Okuma Süresi: 4 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Yeni nesil kripto para borsası Bithoven piyasadaki en güvenilir işlem platformlarından biri olabilir. Basit ve pratik kullanıcı arayüzü, kullanıcılara yardımcı yatırım botları ve vadettiği ileri düzey güvenlikle öne çıkan borsa yeni üye olan herkese 100 DOGE veriyor.

Bithoven’ın Özellikleri

Bithoven’da kişisel cüzdanınızla para yatırma & çekme işlemi yapabilir ve anında kripto para yatırımı yapmaya başlayabilirsiniz. TLS/SSL şifreleme protokolleri, 2 faktörlü doğrulama ve otomatik oturum kapama özelliğiyle Bithoven’de hesabınız ve fonlarınız güvendedir.

Uzman müşteri destek ekibi yatırım tecrübesini herkes için kolay bir hale getirir. Başlangıç seviyesinde bir yatırımcı olsanız dahi Bithoven ekibi daima yardımınıza koşar ve sizi yönlendirir. Haftanın 7 günü kesintisiz olarak çalışan müşteri hizmetleri tüm destek taleplerinize hızlı bir şekilde geri dönüş yapar. Çizelgeler, emir defterleri ve gerçek zamanlı raporlar gibi birbirinden farklı araçlar, kripto para yolculuğunuzda en iyi kararları vermenize yardımcı olur.

Bithoven’ın bir diğer avantajı da sahip olduğu yüksek likidite. Girdiğiniz alış ve satış emirlerinin gerçekleşmesi için uzun süre beklemeniz gerekmez. Yüksek likidite beraberinde kalitesi yüksek bir yatırım tecrübesi getirir. Platformda hiçbir şekilde gizli masraflarla karşılaşmazsınız; yatırımlarınızda istediğiniz kararları son dakika sürprizi yaşamadan alabilirsiniz.

Bithoven’ın Avantajları

En basit tanımla Bithoven; güvenli ve avantajlı bir şekilde birçok altcoin alıp satabileceğiniz yeni nesil bir kripto para borsası. Bithoven’ın belki de en büyük avantajı, günlük para yatırma ve çekme işlemlerinde herhangi bir limit koymaması. Dolayısıyla finansal özgürlüğünüze istemediğiniz bir şekilde müdahale edilmez. Bithoven’a katılarak kusursuz işleyen bir hizmetten yararlanın ve ileri düzey işlevselliğin tadını çıkarın.

Güçlü Proje Ekibi: Blockchain, yatırım ve finans dünyasının uzmanları Bithoven çatısı altında her yatırımcının ihtiyaçlarına hitap edecek bir ürün geliştirmek için güçlerini birleştirdi.

Çeşitli Ürünler: Platformda birçok kripto para işlem görüyor. Bu kripto paraların hepsi finans ve kripto para dünyasının profesyonel isimleri tarafından özenle seçiliyor.

Fark Yaratan Teknoloji: Bithoven yatırım eşleştirme motoru, yatırımcıların her zaman en iyi fiyatı bulmasını ve volatiliteden kaçınmasını sağlayan yenilikçi algoritmaları kullanıyor.

Kullanışlı Araçlar: Yatırımcılar sipariş defteri, mum grafik ve piyasa değerlendirmesi gibi farklı araç ve enstrümanları yatırım sürecinde avantaja çevirebilir.

Tam 349 kripto paranın işlem gördüğü, yatırılıp çekilebileceği platformdaki öne çıkan kripto paralar şunlar: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dash, Ripple, Monero ve NEM. Platformda bunun yanı sıra 858 kripto para enstrümanı (işlem çifti/piyasa) bulunuyor.

Nasıl Kullanılır?

Bithoven.com’da herkes kolaylıkla kripto para yatırımı yapabilir. Sezgisel arayüz ve yatırım araçları kullanıcıların işini kolaylaştırır ve müşteri hizmetleri daima yardıma hazırdır. Peki, Bithoven’ı tam teşekküllü olarak nasıl kullanabilirsiniz?

Bunun için yapmanız gereken ilk şey platformda hesap oluşturmak. Güvenlik önlemi olarak sizden kimliğinizi ve e-mail adresinizi doğrulamanız istenecek. Bithoven kullanıcıların güvenliğini sağlamak, güvenilir bir yatırım ortamı oluşturmak ve potansiyel riskleri ortadan kaldırmak adına AML/KYC (Kara Para Aklamayı Önleme/Müşterini Tanı) politikalarına uyumluluk gösteriyor. Her kullanıcının tamamlaması gereken doğrulama sürecinden sonra para yatırmanız gerekiyor.

Kişisel hesabınızdan Bithoven hesabınıza para yatırın. Para yatırma işlemi onaylandıktan sonra yatırım yapmaya başlayabilirsiniz. Kazancınızı en üst düzeye çıkarmak için çeşitli yatırım araçlarını, emir türlerini ve ayarları kullanabilirsiniz.

Geniş kripto para ağıyla ve birçok yenilikçi özelliğiyle ön plana çıkan Bithoven, düzenlediği kampanya kapsamında yeni üye olan herkese 100 Dogecoin (DOGE) veriyor. Bu fırsattan yararlanmak için platforma bu linkten üye olabilir ve işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

BithovenFacebookTwitter

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI