reklamı kapat

Türkiye’nin Yeni Dijital Para Platformu: Dpara

4 Mayıs 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Türkiye’nin en yeni dijital para platformlarından birisi olarak tanımlayabileceğimiz Dpara hizmetlerine başladı. Dijital paralarla işlem yapmak isteyen kullanıcıların tüm beklentilerini karşılamayı ve onlara kaliteli hizmetler sunmayı hedefleyen borsa, açılışına özel kampanyalarla kullanıcılarına merhaba diyor. Üstelik Dpara platformunu mevcut rakiplerinden ayıran pek çok özelliğin olduğunu görüyoruz.

Sahip olduğu toplam piyasa değeri itibariyle diğer kripto paralardan üstün olduğunu ifade edebileceğimiz lider kripto para birimi Bitcoin’in öncülüğünde yoluna emin adımlarla devam eden kripto para piyasası, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de her geçen gün bir nebze daha kabul görüyor. Bu doğrultuda kripto paraların gündelik hayatlarımıza gittikçe daha fazla müdahil olduğuna şahit oluyoruz. Kimileri bu değişimi bir tür balon olarak değerlendiriyor; kimileri ise geleneksel finansal sistemde yaşanan bir devrim olarak nitelendiriyor. Ancak ülkemizde oluşan kripto para piyasasında her gün gerçekleştirilen işlemlerin toplam hacmi göz önünde bulundurulduğunda, ikinci yargıyı destekleyenlerin daha baskın oldukları sonucuna varabiliriz.

Bu büyük piyasadaki kullanıcılara hizmet veren birçok kripto para borsası bulunuyor. Sahip olduğu vizyon ve sıra dışı özellikler sayesinde rakiplerinden ayrılmayı başaran Dpara Türkiye’nin en yeni dijital işlem platformu olarak tanımlanıyor. Açılış döneminde sahip olduğu 2 milyon TL değerindeki sermayeyle dikkatleri üzerine çeken platform, daha düşük sermayelerle faaliyetlerine başlayan rakiplerinin birkaç adım ötesine gitmeyi şimdiden başarmışa benziyor.

Dpara ekibi kullanıcılarının kripto para işlemi yaparken karşılaşabilecekleri her türlü sorunun üstesinden gelebilecek potansiyele sahip bir platforma hayat veriyor. Mevcut kripto para borsalarının kullanıcı destek bölümleri faaliyetlerini oldukça yavaş sürdürüyor ve çoğu zaman bu durum müşterilerin mağduriyetlerinin artmasıyla sonuçlanıyor. Öte yandan Dpara platformu kullanıcılarına birçok kanal vasıtasıyla destek vermeyi amaçlıyor. İşte platform tarafından sağlanan kullanıcı destek hizmetleri: Telefon, e-posta, ticket desteği, SMS desteği ve platformun web sayfası üzerinden verilecek canlı destek. Halihazırda faaliyetlerini sürdüren ve kullanıcısını bu kadar etkili bir şekilde destekleyebilen bir başka dijital para işlem platformunun varlığından söz edemeyiz.

Ülkemizde bulunan kripto para platformlarında işlem yapan kullanıcıların karşılaştığı bir diğer problem ise para yatırma ya da çekme için getirilen zaman kısıtlaması. Mevcut platformların çoğu, platformdaki hesaplarına para yatırmak ya da bu hesaplarında bulunan itibari paraları çekmek isteyen kullanıcılarına çeşitli nedenlerden ötürü zaman kısıtlamaları getiriyor. Dpara platformunun kullanıcılarına sunduğu benzersiz hizmetler sayesinde para yatırma/çekme işlemleri 7 gün 24 saat boyunca gerçekleştirilebilecek. Platformun anlaşma sağladığı bankalar veya Papara aracılığıyla kullanıcılara sunduğu bu hizmet, Dpara’yı rakiplerinden ayıran özellikler arasında gösterilebilir.

Türkiye’nin en yeni dijital işlem platformu Dpara ilk şubesini İstanbul’un en prestijli iş merkezlerinden birisi olarak bilinen Zorlu Center’da açtı. Bu durum platformun sahip olduğu saygınlığı da ispatlar nitelikte.

Öte yandan Dpara platformunun yenilikçi ara yüzü kullanıcılara kolay işlem yapma olanağı sağlıyor. Sahip olduğu yaratıcı detaylar sayesinde rakiplerini geride bırakan Dpara kullanıcı dostu bir tasarımla öne çıkıyor. Üstelik Dpara ekibi güvenlik konusunda da dersini iyi çalışmış. İki aşamalı doğrulama gibi dünya standartlarındaki güvenlik özelliklerini platforma uygulayan ekip kullanıcılarının gönül rahatlığıyla işlem yapabilmelerini sağlıyor.

Kolay ve güvenli işlemlere olanak sağlayan Dpara açılışına özel benzersiz bir kampanyayla kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Buna göre platforma üye olan ve para yatıran herkese yatırdığı miktarın %20’si değerinde para hediye edilecek. Üstelik platformun sunduğu fırsatlar bununla sınırlı değil. Dpara platformunun referans sistemi aracılığıyla kazanç elde etme fırsatı sunuluyor. Kaçırılmayacak fırsatlardan faydalanmak için platformun web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.