reklamı kapat

Türkiye, Kuende’nin Yatırım Serüvenine Öncülük Ediyor!

Halka arza çıkartılan Kuende jetonlarının (KUE) yatırım sürecinde yalnızca birkaç gün içinde 10,000 ETH'lik fonun toplanmış olması projenin ne denli ilgi çektiğinin ve yatırım süreci başarısını göstermekte.
23 Ekim 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Türk topluluklarının; kullanıcıların konforunu artıran ve sosyal etkileşimi oyunlaştırılmış mücadelelerle cesaretlendirip ödüllendiren, yeni nesil merkeziyetsiz sosyal platform olan Kuende’ye ilgisi büyük.

Halka arza çıkartılan Kuende jetonlarının (KUE) yatırım sürecinde yalnızca birkaç gün içinde 10,000 ETH’lik fonun toplanmış olması projenin ne denli ilgi çektiğinin ve yatırım süreci başarısını göstermekte.

Kuende, Türkiye’yi en büyük marketlerinden biri olarak gördüğü için önümüzdeki sene Ocak ayında uygulamalarını Türkiye’de yürürlüğe koyacak. Bundan dolayıdır ki kullanıcılar, teknik kişiler, YouTube yayıncıları hatta büyük firmalar bile vizyonununa ve potansiyeline inandıkları için Kuende’yi desteklemekte ve bu müthiş projenin bir parçası olmaya çalışmakta.

Kuende hakkındaki bazı İlginç gerçekler

– İyi organize olmuş başarılı takım üyeleri (20 tane geliştirici, 2 tane eski Google çalışanı)

iOS, Android & Web tabanlı iyi geliştirilmiş uygulamaları

– Oldukça başarılı merkeziyetsiz firmalarla ortaklık, işbirliği veya ödül havuzu birlikteliği yürütmekte ki birçoğu çoktan kendi topluluklarını Kuende’ye getirdiler. Bunların arasında; Sirin Labs, Bancor, Civic, Stox, IPSX gibi şirketleri sayabiliriz.

– Özel yatırımcılarından biri olan Dokia Capital başta olmak üzere Polkadot, Parity, OmiseGo ve birbirinden farklı protokollerin iletişimine devrimsel bir teknolojik çözüm sunan Cosmos Network (ki yatırım sürecinde bonus olarak ayrıca jetonuyla ödüllendirilicek) gibi nitelikli projelere yatırım yapmış bir şirketin bulunması oldukça ilgi çekici.

– Charlie Shrem – Bitcoin Vakfı kurucusu, Aurel Iancu – Cosmos destekçisi ve Fadi Bishara – Silikon Vadisi efsanesi gibi önemli kişilerce tavsiye edilen ve dünyanın en iyi takımlarından biri olan Tendermint ve Cosmos Network’le çalışarak Kendi merkeziyetsiz cüzdanlarını geliştiriyorlar.

Peki, Kuende’nin Yatırım Serüvenini Benzersiz Yapan Nedir?

Yukarıda anlatılanlar yeterli gelmediyse, Gelin gelecek projelere ilham kaynağı olacak yeni stratejilere sahip Kuende’nin halka arzında ne gibi özellikler içerdiğini beraber inceleyelim.

Bonus Yapıları

Cosmos, Sirin Labs, Bancor, Civic, Stox Ve IPSX gibi partnerleriyle yaptıkları anlaşmalar gereği partnerlerinin jetonlarına kendilerininki ile beraber eşsiz bonus imkanı sunmaktalar. Eğer bu %10’a varan bonuslardan faydalanmak ve ayrıca yukarıda bahsedilen Cosmos Network’un jetonu olan ATOM’u nasıl alacağınızı öğrenmek isterseniz burayı okumanız yeterli olacaktır.

Canlı Destek Kanalları

Kuende; ekstra bir adım daha atarak, içinde Türkçe’nin de bulunduğu 3 farklı dilde hizmet veren farklı Telegram gruplarının yanı sıra destekleyen ve yatırımda bulunan insanlara: “KYC prosedürü nedir? Bonus yapılarıyla ilgili ayrıntılar nelerdir? ETH cüzdanını nasıl oluşturabilirim?” gibi sorularını cevaplamayı amaçlamış takım üyeleri ve adminlerinden oluşan CANLI destek kanalı oluşturmuş. Canlı desteğe buradan ulaşabilirsiniz.

Halka Arzın Detayları

– ERC20 temelli jeton, sembolü: KUE

– Toplam Token arzı: 3.56 milyar KUE

– Satışa sunulan token sayısı: 1.78 milyar (Toplam arzın yarısı)

– Satış fiyatı için 1 ETH = 50,000 KUE (1 KUE = 0.00002 ETH)

– Toplamda en az gerekli miktar: 4,000 ETH, toplanılacak maksimum miktar: 28,980 ETH

– Halka satış zaman dilimi: 19 Ekim – 16 Kasım

– Minimum yatırma miktarı : 0.1 ETH, Maximum yatırma limiti: Yok.

– Satılmamış Jetonlar yakılacak.

Kuende’nin bir parçası olmak yani yaşanan en popüler, yenilikçi ve avantajlı halka arza dair bilgi almak istiyorsanız WEB sitesini ziyaret etmenizi öneririz !

Konuyla İlgili Linkler:

– Ürün: kuende.com

– Resmi Topluluk: t.me/kuende

– Türk Topluluğu: t.me/kuende_tr

– Canlı Destek: t.me/kuendesupport

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
ETİKETLER