X


Türk Kripto Para Sektörünün Yeni Borsası: PanoKripto

Türk kripto para sektörü yeni bir borsaya kavuştu: PanoKripto.
10:30
11 Nisan 2019
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

PanoKripto çeşitli kripto paraların pratik ve kolay bir şekilde alış ve satışının yapılabileceği yeni nesil bir borsa.  Türk kripto para sektörünün yeni yolcusu PanoKripto’yu tanıyalım..

PanoKripto’nun Özellikleri

7/24 Yatırım İşlemleri: Geleneksel kripto para borsalarının aksine PanoKripto’da mesai saatlerinde para yatırmak için acele etmenize gerek yok. Mesai saatlerinden sonra da para yatırabilir ve kripto para alışverişine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Yüksek Güvenlik: PanoKripto hesabınızın güvenli olması için tüm önlemleri alır. İki aşamalı kimlik doğrulaması ile fonlarınız ve hesabınız güvendedir.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Farklı Dijital Paralar: PanoKripto, kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için birçok kripto parayla hizmet verir. Platform üzerinde işlem gören kripto para sayısını artırmak PanoKripto’nun önceliğidir.

Kripto Para Seçkisi

Platformda an itibariyle 7 kripto para işlem görüyor. Bu kripto paralar; Bitcoin (BTC), Ripple (XRP), Ethereum (ETH), Z-Cash (ZEC), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH) ve Ethereum Classic (ETC). Platforma yakın zamanda listelenecek kripto paralar ise şunlar: Dash (DASH), Lisk (LSK), Dogecoin (DOGE) ve Monero (XMR). Tüm bu kripto paralarla işlemlere başlamak için tek yapmanız gereken borsa hesabınıza para yatırmak. Sonrasında hiçbir karmaşayla uğraşmadan al sat yapabilirsiniz.

Limitler

Bitcoin’de minimum yatırma miktarı 0,0005 BTC olarak belirlendi. Bu miktarın altındaki işlemler iade edilmiyor. Ripple’da ise minimum yatırma miktarı 1 XRP. Aynı şekilde bu miktarın altındaki işlemler de iade edilmiyor. Yatırılan kripto paralar cüzdanınıza otomatik olarak yansır.

PanoKripto TL çekim işlemleri için şu bankalarla çalışıyor: Vakıfbank, İş Bankası ve Finansbank. Bu bankalara yakında Papara ve Peppara eklenecek. Kullanıcılar borsadan en az 50 TL çekebilir. Çekim işlemlerinden 3 TL ücret alınır.

KYC prosedürüyle kimlik doğrulaması yapan ve hesabını onaylatan kullanıcıların 24 saatlik para çekme limiti 250 bin TL, 30 günlük para çekme limiti ise 2 milyon TL’dir. Onaysız hesaplar için bu limitler sırasıyla 250 ve 3.000 TL’dir. Ayrıca minimum yatırım tutarı 50 TL’dir. Alış satış işlemlerinde komisyon ücreti ise %0.01 olarak belirlenmiş.

PanoKripto Hakkında

PanoKripto; İstanbul merkezli, kripto paralarla hızlı, güvenilir ve uygun bir şekilde ticaret yapma yolları sunan yeni nesil bir kripto para borsası. Aralık 2018’de Türkiye piyasasına merhaba diyen PanoKripto bir konuda çok iddialı: Kripto para dünyasıyla henüz tanışmış bir yatırımcının bile zorlanmadan kullanacağı basit ve çok kullanışlı bir arayüz ve eşsiz bir kullanım tecrübesi. PanoKripto’nun getirdiği yeniliklerden biri de e-fatura hizmeti. Borsa tüm kullanıcılarına aynı gün mail yoluyla işlem faturasını gönderiyor ve bu konuda Türk kripto para sektöründe fark yaratıyor.

Yeni kurulan her platformda olduğu gibi PanoKripto’nun da kendi için belirlediği bazı hedefler mevcut. Bunların başında en çok online yatırımcıya ve en çok günlük işlem hacmine ulaşmak geliyor. Borsanın bir diğer öncelikleri de kalite kontrol birimleri ve servis ekipleriyle meydana gelebilecek tüm arıza ve hataları öngörmek, sıfır hata ile çalışmak ve bunların sonucunda kullanıcılarına en iyi hizmeti götürmek.

PanoKripto’ya üye olup hemen kripto para işlemlerine başlamak için bu linki ziyaret edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar