X

Makropa’dan Üye Olan Herkese 10 TL + 50 MKC Hediye!

Makropa borsası Türkiye kripto para sektörünün yeni yolcusu.
10:30
24 Nisan 2019
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Her geçen gün büyüyen Türkiye’deki kripto para sektörü yeni bir borsaya kavuştu: Makropa.com. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) ve Litecoin’in (LTC) listelendiği platformun yatırımcılara bir de sürprizi var: Makrocoin (MKC).

Makropa.com’un Özellikleri

“Türkiye’nin en güvenilir kripto para birimi platformu” mottosuyla yola çıkan Makropa birçok özelliğiyle yatırımcılara en iyi işlem tecrübesini sunmayı amaçlıyor. Bu özelliklere sırasıyla göz atalım…

Çift Aşamalı Doğrulama (2FA): Hem parola hem de Google Authenticator yoluyla doğrulama yaparak platforma giriş yapmayı tanımlar. Bu doğrulama süreci Makropa’da zorunlu olduğu için hesabınızın güvenliği otomatik olarak artar.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Anında Hesap Onayı: Platformda hesabınızın onaylanması bir dakikadan kısa sürer. Hesabınız onaylandıktan sonra güvenli bir şekilde kripto para işlemleri yapmaya başlayabilirsiniz.

7/24 Yatırım İşlemleri: Geleneksel finans sistemlerinin aksine Makropa’da yalnızca iş günleri ve saatlerinde değil, 7/24 banka havalesi yapabilirsiniz. Alış satış işlemlerini de 7/24 hiçbir kısıtlama olmadan yapabilirsiniz.

Kesintisiz ve Hızlı Destek: Platform üzerinde herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda destek ekibine yazmanız yeterli. Size hızlı bir şekilde geri dönüş yapılır.

Yüksek Güvenli Altyapı: Makropa hesabınızın korunmasına büyük önem verir. Bunun için eşsiz ve gelişmiş güvenlik sistemleri altyapısı kullanır.

Makropa Bitcoin Trading Arayüzü

MakroCoin

Makropa’nın ERC-20 standardında geliştirdiği ve şu an yalnızca makropa.com sitesinde geçerli olan kripto para. Platform üzerinde sabit fiyattan MakroCoin alıp satabilirsiniz. Bunun yanı sıra yaptığınız işlemlerin tutarına bağlı olarak hesabınıza otomatik olarak MakroCoin yatar. Makropa ileride MakroCoin’i ödeme aracı olarak kullanıma sürmeyi planlıyor. MakroCoin cüzdanlarını da en kısa sürede aktif hale getirip yatırımcılara sunmak için çalışmalarını sürdürüyor. “Yerli ve güçlü kripto para” hedefi için MakroCoin’i büyük bir adım olarak görüyor.

Toplamda 100 milyon adet basılan MakroCoin için herhangi bir ICO düzenlenmedi, yani geliştirici ekibe kazanç/gelir ayrılmadı. Platforma üye olun ve kripto para işlemleri yapmaya başlayın. Yaptığınız her 75 TL’lik işlem-de 1 Makrocoin (MKC) kazanın. Yalnızca yeni üye olan kullanıcılara dağıtılacak olan MakroCoin’ler bu yönüyle değer kazan-maya oldukça müsait. Üstelik Makropa borsası MakroCoin’leri ileride belirli şartlar altında geri alacak.

Makropa’daki Komisyon Ücretleri

Makropa’da işlem gören BTC, ETH, XRP, LTC ve MKC’de piyasa yapıcı işlemlerde komisyon oranı %0,1’dir (binde bir). Piyasa alıcı işlemlerde de aynı oran (%0,1) geçerlidir.

Makropa hesabınıza ücretsiz TL yatırabilirsiniz. TL çekim işlemlerinde ise 3 TL ücret ödemeniz gerekir. BTC’de yatırma ücreti 0 BTC olup çekim ücreti 0,0005 BTC’dir. Son olarak Ethereum’da 0 ETH yatırım ücreti, 0,01 ETH çekim ücreti kesilir.

Üye Olan Herkese 10 TL + 50 MKC Hediye!

Kurların hızlı bir şekilde güncellendiği ve kullanıcı dostu arayüzüyle dikkat çeken Makropa’da kullanıcı hesaplarına banka ETF/havalesiyle en az 100 liralık gönderim yapılabilir.

Makropa’ya yeni kaydolacak yatırımcıları büyük avantajlar bekliyor. 1 Mayıs’a kadar Makropa’ya üye olan herkese 10 TL bakiye ve 50 MakroCoin hediye ediliyor, 3 ay süreliğine komisyonsuz alışveriş fırsatı sunuluyor. Bu cazip tekliften yararlanmak ve yeni nesil bir kripto para tecrübesi yaşamak için Makropa’ya katılın.

MakropaFacebookTwitterInstagram

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar