X

Türk İnşaat Firması Işıklar Grup’tan Işıklar Coin!

Kripto para ve Blockchain ekosisteminde attıkları adımlarla Türk şirketler de "Biz de varız" diyor...
09:00
13 Mart 2020
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

50 yılın üzerinde iş tecrübesi olan Türk inşaat firması Işıklar Grup, Blockchain teknolojisi alanında emin adımlarla yürümeye devam ediyor. Işıklar Holding A.Ş. geçtiğimiz aylarda bir sadakat platformu oluşturmuş ve bu platforma “ISIKC” adını vermişlerdi. Ayrıca firma bu platformda kullanılmak üzere bir de Işıklar Coin piyasaya sürmüştü.

Işıklar Coin (ISIKC) Nedir?

Işıklar Holding, inşaat malzemeleri sektöründe 50 yılı aşkın geçmişe sahip bir şirket olarak karşımıza çıkıyor. Şirket bu kadar uzun süre güçlenerek sektörde kalmalarının sebebi olarak, son yeniliklere güvenmeleri ve bu teknolojik yenilikleri hızla uygulamaları olarak gösteriyor.

Şirket yine bir yenilik kapsamında evrensel bir müşteri sadakat programı olarak ISIKC’yi oluşturduklarını belirtiyor. Yapılan açıklamalara göre ISIKC’de kullanılacak olan Işıklar Coin (ISIKC) firmanın müşterilerine indirim oranları da dahil olmak üzere bazı avantajlar sunacak.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Burada asıl önemli olan nokta ise firmanın bu platformu Blockchain temelli oluşturmayı tercih etmiş olması… Bu durum da firmanın yenilikçi teknolojilere verdiği önemi bir kez daha ortaya koyuyor.

Büyük inşaat firması bu konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “Işıklar Coin (ISIKC), Blockchain’de güvenli ve tartışılmaz işlemler oluşturmak için Akıllı Sözleşmeleri kullanan merkezi olmayan bir müşteri sadakat programıdır.” ifadelerini kullanıyor.

Türk Kullanıcıların İlgisi Büyük

Hem sadakat platformu hem firmanın token’ı ortaya çıktığından bu yana özellikle Türk kullanıcılardan büyük bir ilgi görüyor. Özellikle firmanın müşterileri sadakat programına artan bir ilgi ile yaklaşıyor. Çünkü inşaat sektöründe hem malzeme fiyatları hem de alınan miktar çok ve büyük olduğu için indirim oranlarından faydalanabilmek oldukça önemli.

Bunun yanı sıra Türkiye’nin kripto para ilgisi yönünden dünya çapında ilk sıralarda yer aldığı düşünülürse, bu tarz projelerin büyük ilgi görmesi çok da şaşırtıcı değil…

ISIKC Platformu

ISIKC platformu, derin geleneklerin ve yeniliklerin buluştuğu yer olarak tanımlanıyor. Firma 50 yıldır sektörde olmalarının başarılarını sadakate, dürüstlüğe ve şeffaflığa bağlıyor. Şirket konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullanıyor:

Şimdi sadık ortaklarımızı Işıklar Grubu tarafından üretilen malzemelerde uygulanacak indirimlerle ödüllendirme zamanı. Çünkü bayilerimizin ve ortaklarımızın başarısının bizim başarımız olduğunu biliyoruz. Işıklar ailesi olarak her zaman ortaklarımıza ve bayilerimize başarılı olmaları ve karlarını en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olmak için yollar arıyoruz.

Işıklar Coin’in Değeri

Bunların yanında Işıklar Grup, 13 Nisan itibariyle ISIKC’nin bilinen bir kripto para borsası olan Cointiger’da listeleneceğini ve bunun kullanıcılar için iyi bir fırsat olduğunu dile getiriyor. Ayrıca firma korona virüs sebebiyle piyasalar hala düşüş eğilimindeyken dipten satın almanın iyi bir fırsat olduğunu ifade ediyor ve 0.2 dolardan işlem gören ISIKC’nin bu konuda iyi bir örnek olabileceğini belirtiyor.

Bu link üzerinden satışların hala devam ettiğini belirten şirket, bu fırsatın kaçırılmaması gerektiğini ifade ediyor. Uzun yıllardır artan azim ve başarı ile işleri yürüttüklerini ifade eden Işıklar Grup, ISIKC platformunun hem kendileri hem ortakları için karlı bir planla oluşturulduğunu ve bu plan çerçevesinde emin adımlarla ilerlediklerini ifade ediyor. ISIKC platformunda da istedikleri başarıyı elde edene kadar sürekli ilerleyeceklerini ve platformu geliştirmeyi bırakmayacaklarını belirten şirket, özellikle inşaat sektörü için yenilikçi ve ilerleme kaydeden bir programa imza atmış gibi görünüyor.

Platform ile ilgili daha detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar