X


Türk İnşaat Firması Işıklar Grup Blockchain Tabanlı Sadakat Platformu Oluşturuyor

Köklü Türk şirketi Işıklar Holding Blokchain tabanlı bir Sadak Programı oluşturdu. Bu programın token'ı olarak ise ISIKC belirlendi.
11:00
25 Ocak 2020
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Blockchain teknolojisi ana akım da dahil olmak üzere artık birçok şirketin çekim alanı içinde yer alıyor. Fortuna 500 listesindeki şirketlerin yanı sıra kendi süreçlerini daha verimli kılmak isteyen birçok şirket Blockchain çözümlerini kullanmayı tercih ediyor. 50 yılın üzerinde profesyonel bir tecrübesi olan Türk şirket, uzun vadeli ortaklıkları ile beraber kendilerine katılmak isteyen yeni üyeleri de cezbetmek için Blockchain tabanlı evrensel bir sadakat programı başlattı.  Işıklar Holding A.Ş. Türkiye’nin inşaat sektöründe malzeme tedarikçisi olarak tanınan bir isim ve kurdukları müşteri sadakat platformuna ISIKC adı veriliyor.

Işıklar Holding’in Türkiye’de milyonlarca dolarlık ve halka açık bir şirket olduğu biliniyor. Şirket bu sadakat programı sayesinde ortaklarına ve yeni üyelerine iş hacmine dayalı indirimlerden fayda sağlayan çok daha düzgün ve şeffaf bir sadakat çözümü sunmayı planlıyor.

Işıklar Coin

ISIKC Blockchain tabanlı sadakat platformu, yalnızca teknolojide deneyimli olmakla kalmayıp, aynı zamanda rekabet gücü yüksek inşaat malzemeleri piyasasını da bilen son derece tecrübeli profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından hayata geçirildi. Diğer tüm Blockchain tabanlı uygulamalar gibi, ISIKC platformu da ISIKC sembolü altında çalışan Işıklar Coin token’ıyla destekleniyor. Yapılan açıklamalara göre, Işıklar Grubu ile işlem yapan ortaklar ve bayiler, firmadan her ürün ya da  hizmet sipariş ettiklerinde bu coin’leri kazanacak. Ayrıca satın alınan ürün ve hizmetlerden ISIKC token’ı kazanabilecekler.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bunların yanında ISIKC sadakat programını başlatmaya yönelik girişimin bir parçası olarak Işıklar Grubu, token satışları da düzenliyor.  İlk satış öncesi aşama 13 Ocak 2020 Pazartesi günü başladı ve girişimin bir parçası olmak isteyenler ISIKC’yi token başına 0.2 dolar gibi düşük bir fiyata satın alabildi.. Satışta toplam token’ların %10’u müşterilere sunuldu.

Bunun yanı sıra Işıklar Grubu’nun hayırseverlik ve toplumsal kalkınma faaliyetlerine katılan çok aktif bir kurumsal sosyal sorumluluk kolu da bulunuyor. Bu geleneğini yıllardır sürdüren şirket, öğrencilere burs vermek ve sağlık hizmetlerine ihtiyacı olanlara yardım etmek için şirketin fonlarını kullanan olan Turgut Işık Eğitim ve Sağlık Vakfı‘nı desteklemek için ISIKC token satışlarının toplam gelirini %1’ini bahsi geçen vakfa bağışlamayı taahhüt etti.

Sadakat Programına Genel Bakış

ISIKC Sadakat Programı, bayilere ve iş ortaklarına indirimler şeklinde sunulan avantajların doğrudan sahip oldukları ISIKC token sayısı ve Işıklar Şirketler Grubu’nun yıllık cirosuna katkılarıyla doğrudan ilişkili olan basit ve anlaşılır bir süreç olarak karşımıza çıkıyor. Sadakat programının Işıklar Grubu çatısı altında bulunan tüm şirketler ve iştirakler için geçerli olması, onu Türk holdinginin birden çok iş alanına yayılmış tek bir platform haline getirmesi bekleniyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar