reklamı kapat
  • BTC  :  33.628,11 ₺
  • ETH  :  2.133,87 ₺
  • BCH  :  3.877,14 ₺
  • XRP  :  2,76 ₺
  • BTC 33.628,11
  • ETH 2.133,87
  • BCH 3.877,14

Tüm Ödeme İşlemleriniz İçin Tek Bir Platform: Worldcore

30 Ağustos 2017
  • Coin TürkCoin Türk

Geçtiğimiz günlerde ICO kampanyasını duyurduğumuz ödeme platformu Worldcore’a daha geniş bir çerçeveden bakalım..

Worldcore 2014 yılında Çek Cumhuriyetinin başkenti Prag’da kuruldu. Financial Times’ın 2016’da Avrupa’da değişim yaratan 100 kişiden biri olarak gösterdiği Alex Nasonov’un kurduğu şirket, kuruluşundan beri görevini layıkıyla yerine getiren bir ödeme kurumu olarak ünlendi. Worldcore, ön ödemeli debit kartı ve hızlı ödeme işlemcisi gibi çok sayıda ödeme ürünü geliştirmiş, ödüller kazanmış ve internet üzerinden binlerce kullanıcıya kapılarını açmıştır. Çek Cumhuriyeti Ulusal Bankasından AB lisansı almış olan ödeme şirketinin bu yılki toplam işlem hacminin 100 milyon euronun üzerinde olması bekleniyor. Blockchain’in potansiyelini fark eden şirket, büyüme hedefini bu alanda gerçekleştirmek üzere ICO kampanyası başlatma kararı aldı.

Worldcore

ICO kampanyalarının temel sorunu yatırımcıların ödemelerini yaptıktan sonra ihmal edilmesidir. Çoğu zaman yatırımcıların, yatırımlarının amacına dair bir fikri yoktur. Yatırdığınız para yalnızca bir başkasının cebini doldurur. Worldcore ise yatırımcısını şirketin bir parçası yapıyor. Nasıl mı? Yıllık net kârının bir kısmını token sahipleriyle paylaşarak! Her mali yılın sonunda şirketin net kârının (hasılat payı) yüzde 30’u orantısal olarak tüm token sahiplerine ethereum cüzdanı üzerinden dağıtılır. Ödemeler her yıl 31 Mart’ta yapılır. Worldcore yatırımcılara iyi yapılandırılmış ve oldukça kârlı bir ödeme kurumuna yatırım yapma fırsatı sunuyor.

Worldcore’un özellikleri ve hizmetleri

Toplu ve tam otomatik ödemeler: Worldcore üzerinden şirket çalışanlarının maaş ödemeleri ile şube, partner ve taşeron ödemeleri toplu olarak tüm ödeme kartlarına ve banka hesaplarına yapılabilir.

Akıllı faturalandırma: Bir fatura oluşturabilir, bu faturayı mail veya SMS ile ilgili kişiye gönderebilir ve kripto paralar da dahil olmak üzere mevcut tüm seçeneklerle ödemeyi tamamlayabilirsiniz.

API: Kullanışı oldukça kolay arayüz sayesinde hesabınızın denetimi tamamen sizdedir ve tüm işlemler ve süreçler otomatikleştirilebilir.

FaceKey: Devrim niteliğindeki biometrik teknoloji sayesinde hesabınıza erişmek için  yalnızca kameraya bakmanız yeterlidir.

VoiceKey: Parolayı elle girmenize gerek yoktur, giriş kodunu söyleyip hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Ödeme hesabı: Geleneksel bankacılıkta mevcut tüm ödeme opsiyonları, anında yapılan müşteri bilgilendirmesi, yüksek seviyede güvenlik ve işlevsellik Worldcore ödeme hesabının avantajlarından yalnızca birkaçıdır. Ödeme hesabınızda birden çok para birimi opsiyonu bulunur. İşlemler için herhangi bir limit yoktur ve banka transferlerinden komisyon alınmaz. Aylık bakım veya kurulum masrafı ödemezsiniz.

Mastercard, Visa veya UnionPay kartlarına ödeme yapılabilen ön ödemeli debit kartı ve sanal debit kartı Worldcore’un sunduğu diğer hizmetlerin başında gelir. Bunun yanı sıra online satıcılar, Worldcore’u kullanarak websiteleri üzerinden  ödeme kartlarıyla, banka havalesiyle ve kripto paralarla ödeme alabilir.

WRC Token’i

Worldcore platformunun para birimidir. Elinizdeki token’leri hesabınızda tutabilir veya ICO’dan sonra token’lerin işlem göreceği kripto para borsalarında diğer yatırımcılara satabilirsiniz. Token’lerinizi elinizde tutmanız hâlinde yılda bir kez şirketin hasılat payından ödeme alırsınız. Worldcore’un kârı arttığında WRC token’inin fiyatı da artacaktır çünkü hasılat payı ödemelerinin artmasıyla diğer yatırımcılar fırsatı kaçırmamak için token almak isteyecektir.

ICO

Sembolü WRC olan Worldcore platformunun token’leri, toplamda 1 milyar adet basılacak. Token birim fiyatı 0.1 dolar olarak belirlenirken 1 milyar token’in yüzde 87’si ICO döneminde yatırımcılara dağıtılacak.

Platformun ön satışı 2 Ekim’de başlıyor. Yüzde 10 bonus fırsatının olduğu ön satışa en az 500 bin token almanız (50 bin dolar yatırım yapmanız) hâlinde katılabilirsiniz. ICO dönemi ise 14 Ekim’de başlıyor. İlk gün yatırımcıları için yüzde 5 bonus kazanma fırsatının olduğu ICO kampanyası boyunca satılmayan token’ler yakılacak ve toplam token sayısından düşülecektir. ICO süresince minimum satın alma limiti 100 WRC’dir. Şirketin eş zamanlı istatistiklerine ve finansal raporlarına erişim sağlamak için en az 50 bin dolar yatırım yapmanız gerekir. Diğer tüm yatırımcılar şirketin yıllık raporlarına kolayca erişebilir.

Her türden ödeme opsiyonunu tek bir platformda toplayan Worldcore hakkında daha fazla bilgi almak ve platformun ön satışı ile ICO’suna katılmak için Worldcore websitesini ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER
loading...