reklamı kapat
  • BTC  :  41.785,66 ₺
  • ETH  :  3.320,80 ₺
  • BCH  :  5.111,55 ₺
  • XRP  :  3,93 ₺
  • BTC 41.785,66 ₺
  • ETH 3.320,80 ₺
  • BCH 5.111,55 ₺

Tüm Kripto Para İşlemleri İçin Tek Bir Platform: Octoin

2 Kasım 2017
  • Coin TürkCoin Türk
Kripto paralara yatırım yapma olanağı, madencilik için donanım kiralamak, entegre edilmiş eşler arası (P2P) işlem, uyarlanabilen çoklu kripto para cüzdanı, kariyer temsilcileri, 24 saat bir çok dilde destek… Kurulduğu tarihten beri Octoin şirketi para kazanmanız için çeşitli imkanlar sunuyor. Ayrıca çalışanları ve partnerlerine büyüme sözü vererek, yeni kripto paralarının piyasaya çıkışını duyuruyor.

Octoin‘in çok fonksiyonlu platformunun başlatılması sayesinde kullanıcılar, karmaşık işlem ve madencilik araçlarına rahat bir şekilde erişebilecekler. Şirketin temsilcilerine göre kullanıcılara, projenin başlangıcından itibaren benzersiz hizmetler sunulacak.

Octoin‘in amacı kullanıcılara, kripto paralarla bir alanda rahatlıkla çalışabilmeleri için maksimum işlevselliği sunmaktır. Bizim sunduğumuz olanaklar sayesinde her bir coin için bir cüzdan bulundurmak zorunda kalmazsınız. Her şey tek bir Octoin cüzdanında tutulabilir ve tek platform üzerinden yönetilebilir. Görevimizi, kripto paraları basit ve erişilebilir hale getirmek olarak tanımlıyoruz.”

Octoin, her türden müşterilere kapılarını açıyor. Geniş çapta yatırım portföylerine ve kiralık madencilik donanımlarına erişimi olan pasif yatırımcılar, aynı zamanda kripto topluluklarındaki aktif yatırımcılar, Octoin’in sunduğu kârlı partnerlik tekliflerinden faydalanabilecekler.

Platform içerisindeki eşten eşe (P2P) işlem platformu, çalışır bir halde bulunuyor. Bu platform; kripto para işlemleri için ücret talep etmediği için, ekibin tahminlerine göre 3 ay içerisinde doğrudan kripto para ve itibari para varlıklarıyla ilgili “kişiden kişiye” yapılan işlemler için kullanılan en büyük platformlardan birisi haline gelecek.

Octoin aynı zamanda bir bilgi portalı olarak hizmet veriyor. Bu bağlamda kullanıcılar; en son haberleri bağımsız bir şekilde takip edebiliyor, kripto para piyasasındaki davranışları ve işlem stratejilerini analiz edebiliyorlar. Kullanıcılar aynı zamanda, kripto paralarını almak veya satmak için borsalardaki en uygun anı seçebiliyor ve Octoin uzmanları tarafından verilen tavsiyeler ile verileri karşılaştırdıktan sonra faaliyetleri üzerine kararlar alabiliyorlar.

Şirket aktif kullanıcılarına, birlikte dijital işler düzenlemeyi ve uluslararası bir kariyer inşa etmeyi teklif ediyor. Ayrıca şirketin elde ettiği her bir geliri, kullanıcılarıyla cömert bir şekilde paylaştığını görüyoruz.

Şirketin gelişimi için atılacak en yakın tarihli adım ise şu şekilde: Octoin, Avrupa ve Asya’da temsilci ofisler açacak ve kendi kripto para birimi OctoinCoin’i başlatacak. Daha detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz website: https://octoin.com

ETİKETLER
loading...