reklamı kapat

TravelFlex ICO’su 12 Ocak 2018’e Kadar Devam Edecek

2 Ocak 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, aşağıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Merkezsiz ödeme sistemi TravelFlex’in kurucuları geçtiğimiz günlerde, projenin ICO etkinliğinin 12 Ocak 2018 tarihine kadar devam edeceğini duyurdu. TravelFlex dünya çapındaki gezginler için Hong Kong merkezli bir şirket tarafından blockchain temelli olarak geliştirilmiş bir üründür.

Şirket ICO’nun bu turunda, projeyi fonlamak için her biri 0.28 dolar üzerinden 95 milyon TravelFlex coin sunuyor. ICO esnasında toplanan fonlar; blockchain ağını geliştirmek ve seyahat sektörünün büyümesine olanak sağlayacak, gezginlere yönelik ek hizmetler oluşturmak için kullanılacak.

TravelFlex bir token değil, çalışmakta olan bir coin’dir. TravelFlex aktif bir şekilde kazılabilir ve kendi merkezsiz ağı üzerinde faaliyet gösterir. Üstelik bu coin, ICO’dan hemen sonra borsalarda listelenecek.

TravelFlex’in ismine bakıp yanılmayın çünkü coinler yalnızca seyahat (travel) için değil hemen hemen her türde ödeme işlemi için kullanılabilecek.

TravelFlex kurucuları tarafından yapılan hesaplamalara dayanan tahminlere göre, dünyadaki göçebe insanların ve gezginlerin miktarı 2020 yılına kadar milyarlara ulaşacak. TravelFlex ICO’su devam ediyor ve yatırımcılarını bekliyor. Bu finansal araçtan faydalanan yatırımcılar; merkezsiz blockchain teknolojilerine dayanan, dünya çapındaki gezginler için sunulan bir çok hizmetten de yararlanabilecekler.

TravelFlex tarafından kullanıcılarına ve yatırımcılarına sunulan fırsatlardan bazıları şu şekilde:

  • Dünya çapında düşük ücretli nakit çekimi yapabileceğiniz bir ATM Kartı
  • Arkadaş gezginler için sosyal ağ ve ödeme özellikleri
  • Rezervasyon gibi seyahat hizmetleri için sunulan emanet hesap hizmetleri
  • 24/7 canlı destek
  • Yazdırılabilir seyahat çeklerine benzer TravelFlex çekleri
  • Finansal işlemler ve sosyal ağlar için mobil uygulama

TravelFlex ICO‘su, gelecek nesillere hitap eden kripto paradan payınızı almanız için benzersiz bir fırsat sunuyor. TravelFlex tarafından sunulan hizmetlerin çoğunun, 2018 yılının sonuna kadar uygulanması ve tam olarak kullanımda olması planlanıyor.

WebsiteTelegram

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.