Kripto Para Otomatik Trading Botu TradeSanta Türkçe Sürümü Yayınladı

13:50
20 Aralık 2019
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Bulut tabanlı bir yazılım sağlayıcısı TradeSanta, kullanıcılara çoklu borsalarda işlem yapma esnekliği sağlayarak kitlelere otomatik kripto işlemi yapma imkanı sağlıyor.

TradeSanta, kripto para alım satım işlemlerini otomatikleştirmek için tasarlanan bulut tabanlı bir yazılım olarak karşımıza çıkıyor. Platform yaptığı son açıklama ile Türkçe versiyonunu yayınladığını belirtti.

TradeSanta’nın Avantajları

TradeSanta yaptığı açıklamalarda sadece iki dakika içinde yeni bir bot kurabileceğini dile getirdi. Yeni kullanıcıların yapması gereken tek şey ise istedikleri işlem çiftini seçmek. TradeSanta’da yatırımcılar, hem boğa hem de ayı piyasalarından en iyi şekilde yararlanmalarına imkan tanıyan uzun ve kısa stratejiler uygulayabilir. Bir kar hedefi belirleyerek, kullanıcılar sürekli denetime ihtiyaç duymadan doğru zamanda bir pozisyon alabilirler. Ayrıca teknik göstergeler sayesinde profesyonel yatırımcılar piyasaya doğru fiyatlar girebilir.

Bunun yanında platform, hem yeni başlayan hem tecrübeli yatırımcılara hizmet vermeyi hedeflediğini dile getirdi. Kullanıcılar yalnızca birkaç dakika içinde önceden ayarlanmış şablonları ve araçları kullanarak hem profesyonel hem profesyonel olmayan anlamda yatırımlarını gerçekleştirebilir.

TradeSanta‘ya göre otomatik işlemlerin en büyük avantajlarından biri, sürekli izleme ve takip etmeye gerek kalmadan doğru pozisyonların alınabilmesini sağlamak. Bu kullanıcılara, başka işlere odaklanma, ihtiyaç duyulan uykuyu alma veya hak ettiği boş zamanın tadını çıkarma özgürlüğü veriyor. Bunun yanında gerçek zamanlı izleme, yatırımcılara en çok ihtiyaç duydukları sırada güncelleme yapma imkanı sağlıyor. Ayrıca Telegram bildirimleri sayesinde de kullanıcılar acil önlem alabilir.

Gelişen Topluluk

TradeSanta’dan gelen rakamlar, otomatik işlem botu talebinin artmakta olduğunu gösteriyor. Platformun 30.400’den fazla aktif kullanıcısı var ve 12.300 ticaret botu sayesinde herhangi bir zamanda 7/24 piyasa bağlantısı sağlanıyor. Ayrıca şimdiye kadar platformda neredeyse 1 milyon anlaşma tamamlandı. Bu da yalnızca 2018’de kurulan bir şirket için önemli bir kilometre taşı.

Öte yandan platform yeni gelişmeler konusunda da adımlar atmaya devam ediyor. iOS ve Android uygulamalarda yeni borsalar için destek ekleyen TradeSanta, BME, Bitfinex, Huobi, Upbit, HitBTC ve Bittrex gibi büyük platformlara bağlantılar sunuyor. Ayrıca yapılan açıklamalara göre BitMEX ve OKEx de yakın zaman desteklenecek borsalar arasında yer alıyor.

TradeSanta Bot Paketleri

TradeSanta’da noel sezonu yaklaşırken her kripto meraklısının bütçesine uygun dört paket sunuluyor.  Her ödeme planında sınırsız sayıda işlem çifti, tüm stratejilere erişim, Telegram bildirimi alma ve özel bir uzman ekipten müşteri desteği alma imkanı bulunuyor.

Ayrıca şirket, kripto meraklılarının daha verimli işlem yapmalarını sağlamanın yanı sıra halkın bu işlemlerin nasıl yürüdüğü konusunda eğitilmesi için de destek olmak istediğini belirtiyor. Bu amaçla platform, süreci yavaşlatan, izleyicilere zorlu kurulumlar yaptırarak adım adım ilerleyen video eğitimleri sunuyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar