X


MarketPeak – Tokenize Varlık Platformu

11:35
7 Ekim 2019
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

MarketPeak, Fintech ve Blockchain şirketlerini yatırımcı, tüccar ve çeşitli iştiraklerle bir araya getirmeyi amaçlayan küresel bir dijital platformdur. Web sitesi yatırımcılara start-up’larının ilk aşamasında destek almalarına imkan tanıyor. Bunun yanında platforma şimdi kaydolanlar çok katmanlı Ödül Planına katılabiliyorlar.

Hangi Problem Çözülmek Zorunda?

Yatırımcılar, Blockchain şirketleri ve yeni kurulan şirketler bir araya gelmek istiyorlar. Çünkü çoğu, büyüyen piyasadan yüksek getiri elde etmek için yatırım yapmak ya da yeni teknolojileri desteklemek istiyor.

Yeni başlayanlar ve bu piyasaya yeni girenler kripto ekosisteminde fark edilmek için yapmaları gereken reklamcılık fırsatlarına da mali eksiklikler sebebiyle ulaşamıyor. Bunun yanında yeni Fintech şirketleri neredeyse her gün ortaya çıkmakta ve yatırımcılar bunların hepsini takip edememekteler. Dahası, çoğu zaman yatırımcılar konuyla ilgili çok az şey biliyor ve hangi yeni fikrin ve teknolojinin gelecek vaat ettiğini tam olarak değerlendiremiyor. Bu nedenle kötü olarak nitelendirilebilecek start-up’lar da değerlendirmeye alınıyor ve dolandırıcılık ihtimali artıyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Önerilen Çözüm Ne?

MarketPeak‘in işe dahil olduğu nokta tam olarak burası. Sıfırdan başlamak yerine her start-up platforma erişebilir ve ürününü yatırım dostu bir topluluğa sunabilir. Bunun yanında platformda yatırımcılara sadece projeler tanıtılmıyor. Aynı zamanda değerlendirmeler de sunuluyor.

Platformda topluluk Blockchain tabanlı tokenize edilmiş (yani bir kripto paraya dayalı) projelere ve ürünlere yatırım yapıyor. Ayrıca karın yanı sıra ödül planına bağlı olarak değişen bonuslar kazanılabiliyor. Yeni başlayanlar ve şirketler ICO veya STO’ları hayata geçirmek için MarketPeak platformunu kullanabilir.

Son olarak platformun sağladığı en büyük avantaj, topluluğun Fintech şirketlerine yatırım yaparak finansal kaynaklara daha iyi erişmelerini sağlaması olarak karşımıza çıkıyor. Yatırımcılar “Özel Satış” etkinliklerine katılabiliyorlar ve bu da halka arzdan ve lansmandan önce projeye erken giriş yapma imkanını yatırımcıya sunuyor. Dolayısıyla yatırımcılar diğer herkesten önce kar elde etme fırsatı yakalayabiliyorlar.

Platformdaki tüm projeler, ürünler ve tokenize edilmiş varlıklar topluluğa sunulmadan önce uzmanlar tarafından kontrol ediliyor. Bu da dolandırıcılıklardan ve sahte projelerden koruma sağlıyor.

MarketPeak Nasıl Çalışıyor?

MarketPeak’in dayandığı vizyon, Blockchain projeleri ve topluluğa ödüller sunan ürünler için bir Fintech platformu oluşturmak… Bunu başarmak için de projeler “Özel Satış” etkinlikleriyle sunuluyor. MarketPeak topluluğun özel koşulları, mevcut ürün ve hizmetler için bu amaç doğrultusunda çeşitli görüşmeler yapıyor.

Ayrıca MarketPeak’in en önemli odaklarından biri, eğitime büyük önem vererek yatırımcı topluluğunu genişletmek. Çünkü platform bütün paydaşların farkında olarak işlem yapmasını sağlamak istiyor. MarketPeak üyelik paketleri vasıtasıyla pazarlama, kişisel gelişim ve Blockchain konusunda oldukça fazla eğitim sunuyor.

MarketPeak Takımı

MarketPeak’in CEO’su Sergej Heck, yazar, küresel pazarlama uzmanı ve kripto para meraklısı olarak tanıtılabilir. Blockchain-hero.com ve coinkurier.de şirketlerinin de kurucusudur. Şirketin CSO’su David Glades ise çeşitli varlıkların portföylerini yönetmesiyle tanınıyor. Son olarak MarketPeak’in CTO’su ve BT uzmanı Benjamin Bendig, Blockchain Bankacılık Start-up’ı Bitwala’da çalıştı. Bu isimlerin yanında platformda şu an için 11 kişi daha çalışıyor.

Tüm bunlardan anlaşılacağı gibi MarketPeak, küresel ve dijital Fintech platformlarını ve yatırımcıları bir araya getiriyor. Organik erişimi sayesinde, mükemmel bir altyapı ve çok sayıda aktif üye sunuyor. Böylece Blockchain projeleri, varlıklar ve ürünler ölçeklendirme avantajlarından yararlanabiliyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar