Reklam

Token Cüzdanlarının Evrimleşmiş Hali: PrimeToken

10:20
30 Ağustos 2019
Okuma Süresi: 3 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Geçtiğimiz aylarda token cüzdanları trendi inanılmaz bir şekilde artış yaşadı ve bu artış yakın zamanda da bitecek gibi gözükmüyor. Sahip olunan kripto para birimlerini söz konusu en güncel blockchain teknolojisine sahip cüzdanlarda güvence altına almak şu sıralar en güncel trendler arasında yerini aldı.

Peki bu cüzdanları diğerlerinden farklı yapan şey ne?

Sıradan bir hot veya çevrimiçi cüzdanda kullanıcılar genellikle birkaç Bitcoin (BTC) depolamakta. Depolanan BTC’ler ise hiçbir şekilde bir harekete geçmiyor ve kendi kendilerine herhangi bir artış, faiz getirisi sağlamıyor. Dahası, kullanıcı bu tip cüzdanlarda kendi özel anahtarlarının da sahibi konumunda değil ve olası bir kayıp bütün kripto paraların da kaybolması anlamına gelebilir.

Prime Token ise bu problemi çözmek için tasarlandı. Hem çifte şifreleme hem de diğer birçok güvenlik faktörünü içeren (detaylı bilgi için white paper’ı inceleyebilirsiniz) oldukça modern ve güvenli mobil cüzdan Prime Token, en çok karşılaşılan cüzdan sorunlarının birçoğunu çözmeyi hedefliyor.

Prime Token saniyede 70 pozisyondan fazla alım satım yapmaya olanak sunan bir yazılım algoritmasına sahip yapay zeka teknolojisi ile geliştirildi. Yapay zeka bu sayede insan gözünün asla algılayamayacağı oldukça küçük fiyat hareketliliklerini bile saptayıp, kullanıcı yararına işlem yapabiliyor.

Yatırımcılara aylık %5 ile %12 arasında kazanç sağlayan bu yapay zeka teknolojisinin adı ise EPOS olarak belirlendi. EPOS’un yatırımcıya sağladığı kazanç ise firmanın kendi token’i PRIME ile yatırımcıya aktarılacak. Sunduğu birçok avantaj ve yüksek talepten dolayı PRIME token’lerinin değeri de devamlı olarak ciddi bir artış elde edecek. Prime Token’in değer konusunda devamlı artış sağlayacak olan bir eşsiz özelliği daha mevcut.

Bir kişiden başka bir kişiye PRIME token’i gönderirken gerekli olan işlem ücretleri otomatik olarak algoritma tarafından işlem tamamlandıktan sonra yakılacak. Bu tip devamlı ancak küçük miktarda token yakma süreci de 100 milyonluk maksimum arzı daha da küçülterek, değerde devamlı artış olmasını garanti altına alacak. Tabii ki token arzında gözle görünür bir azalma olması için çok fazla sayıda işlem yapılması gerekiyor ancak bu eşsiz özelliğin belirli bir süre içerisinde token için devamlı bir büyüme veya en azından denge sağlayacağı oldukça açık. Yakılacak token’lerin miktarı ise maksimum 50 milyon adet ile sınırlı olacak ve bu miktara ulaşıldıktan sonra token yakma fonksiyonu durdurulacak.

PRIME’ın özellikleri bununla da sınırlı değil ve söz konusu token’in kripto para yatırımcılarının kalp atışlarını arttıracak birkaç özelliği daha var. PRIME, en üst düzey teknoloji, ERC-20 blockchain ağı, tam anonimlik ve güvenlik gibi özelliklerin yanı sıra ”kazançlı” olmaktan çok daha fazlasını sağlayacak bir sisteme daha sahip. Bu özellik ve PRIME’ın diğer token’ler ile cüzdanlardan farkı white paper içerisinde okunmayı bekliyor. White paper ilgili internet sayfasında hem Rusça hem de İngilizce olarak sunulmakta. Prime Token 2019 yılının Eylül ayında yatırımcılarla buluşacak. Prime Token’in mobil uygulaması bütün mobil cihazlar için kullanıma açılacak ve internet tabanlı bir versiyonu daha piyasaya sürülecek. Aşağıdaki linke tıklayarak siteyi ve özellikleri kendiniz de inceleyebilirsiniz. Site üzerinde şu an aktif olan bir geri sayım sayacı var ve sayaç sıfıra ulaştığında kayıt işlemleri açılacak.

Cüzdan devrimini kendiniz de www.primetoken.io üzerinden görebilirsiniz!

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
ETİKETLER

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.