X


TNNS Pro, E-Spor Oyunları Üretmek İçin Innowise Group ile Ortaklık Yapıyor

14:01
13 Ocak 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Yapılan açıklamalara göre her iki şirket tarafından üretilecek oyunlar, TNNS NFT pazarında oluşturulan NFT avatarlarının etkileşimine izin verecek ve ayrıca en iyi finalistlerin birbirleriyle rekabet ettiği yıllık bir turnuva da yapılacak.

TNNS Pro, VR içinde bir dizi e-spor oyunu üretmek için yazılım geliştirme şirketi Innowise Group ile ortaklık kurduğunu duyurmaktan mutluluk duyduğunu açıkladı.

Her iki şirkete göre, geliştirilecek oyunların tümü sporla ilgili olacak ve oyuncuların TNNS NFT pazarında oluşturulan NFT avatarlarını bağlamalarına izin verecek. Fortnite gibi popüler oyunlara benzer çok oyunculu özellikleri benimseyen bu yeni oyun serisi aynı zamanda play to earn olacak ve oyunculara her maçtan sonra 500 dolara kadar TNNS token’ı kazanma fırsatı verecek.

TNNS Pro ayrıca, Las Vegas’ta her yıl bir “Şampiyonlar Turnuvası” yarışması düzenleneceğini ve finalistlerin canlı etkinliklerde en üst sıradaki oyuncuya karşı yarışacağını da açıkladı.

Ayrıca TNNS pro konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “Bu heyecan verici projede Innowise Group ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Birlikte VR’de en muhteşem play to earn spor oyunlarından bazılarını oluşturacağız ve oyuncuları inanılmaz bir maceraya çıkaracağız.” sözlerini kullandı.

Serinin yakında oyunculara sunulacak olan ilk oyunu, her iki şirketin de Temmuz 2022’ye kadar hazır olacağına söz verdiği bir VR Tenis play to earn oyunu.

Innowise Grup Hakkında

Innowise Group, uluslararası bir yazılım geliştirme şirketidir. 2007 yılında Belarus’tan bir grup tutkulu BT meraklısı tarafından kurulan şirket, KOBİ’ler, yeni kurulan şirketler ve BT için güncel özel çözümler sunmak amacıyla kullandığı önemli yazılım mühendisliği uzmanlığına sahip 800’den fazla birinci sınıf BT uzmanına sahip. Hizmetleri, tam yaşam döngüsü yazılım geliştirme, yazılım mimarisi, yeni başlayanlar için prototip oluşturma ve çok daha fazlasını içeriyor.

TNNS Pro Hakkında

TNNS Pro, spor için daha iyi bir gelecek inşa etmeye odaklanmış dijital yazılım şirketidir. Son zamanlarda TNNS Pro, akıllı zincir protokollerini kullanarak bir NFT pazarı geliştirdi ve ayrıca uluslararası alanda tanınan belirli spor efsaneleri için özel NFT’lerin oluşturulmasını kolaylaştırdı. Spor için blok zinciri token’ı olarak tanımlanan TNNS platformu, sporcular, dijital sanatçılar, müzisyenler ve film yapımcıları arasındaki işbirliğini teşvik ediyor. Şirket, sporu yeni zirvelere taşıma sözünü yerine getirmeyi amaçlayarak önümüzdeki aylarda daha heyecan verici ve yenilikçi projeler ortaya koymayı vaat ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar