reklamı kapat

Thingschain Güney Kore Piyasasına Giriyor

8 Kasım 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Thingschain (TIC) projesi IoT (nesnelerin interneti) alanındaki devrimsel nitelikteki teknolojisi ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Thingschain, hem ürün hem de pazarlama açısından çok önemli bir süreç içerisinde bulunuyor. Proje açısından özellikle Güney Kore piyasasında ciddi anlamda gelişmeler yaşanmakta. Bilindiği gibi Güney Kore, dünyadaki altcoin piyasasının en önemli yatırımcılarının bulunduğu ülke olup, Kore yatırımcılarının ilgi gösterdiği projeler çok hızlı bir şekilde değer kazanmaktadır.

Thingschain, en kaliteli projelerin listelenebildiği Kore borsası olan Allbit’te 5 Kasım’da listelendi. Büyüklük açısından Coinmarketcap’te 38.sırada bulunan borsada şu ana kadar sadece 16 proje listelenebildi. Bilindiği gibi Allbit borsası, teknolojik olarak güçlü projeleri listeliyor. Ayrıca Allbit borsası, kendi borsasında listelenen güçlü projelerin daha büyük Kore borsalarında listelenmesine de yardımcı olmakta.

Thingschain, aynı zamanda dünyanın sayılı büyük borsalarından biri olan başka bir Kore borsası ile de listelenme sözleşmesi imzaladı. Trade işlemlerinin başlama tarihi ise daha sonra açıklanacak.

Projenin mainneti ise önümüzdeki haftalarda kısmen gerçekleşecek. Mainnet, çok katmanlı bir mimari yapıya sahip olan Thingschain’in ana katmanı olan webchain’de olacak. Mainnet ile beraber Thingschain sahiplerine hem TIC hem de ETH dağıtılacak olan Staking aktivitesi başlayacak.

Telegram Türkiye Grubu: https://t.me/thingschain_turkish

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
ETİKETLER