X


The Sandbox’tan Yeni Rekor Geldi: SAND Hedefleri Nereye Kadar Gidiyor?

Piyasanın popüler metaverse coin’lerinden olan SAND bugün yukarı yönlü bir hamle yaptı ve yeni bir rekora imza attı.
15:30
17 Kasım 2021
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Bitcoin dün 58.500 dolarlık seviyelere kadar geriledikten sonra bugün yeniden 60.000 dolarlık önemli seviye üzerine yükseldi. Kripto para piyasasında gözle görülür düşüşler kaydedilirken bir metaverse coin bugün yeni rekora imza attı.

The Sandbox’tan Yeni Rekor

The Sandbox yazının kaleme alındığı an itibari ile 3,5 dolar bandında işlem görüyor ve bundan kısa süre önce de kripto para biriminin 3,61 dolar ile kendi rekoruna imza attığı ifade edilebilir. Son 24 saat içinde %35’in üzerinde artış yaşayan SAND, piyasada genel bir kırmızı renk hakimken yükselen kripto para birimleri arasına da böylece adını yazdırmış oldu.

Bu noktada yaşanan geri çekilmenin, yatırımcıların kar alımları için satış yapmalarından kaynaklandığı düşünülüyor. Eğer SAND üzerindeki satış baskısı devam ederse bir süre daha düşüşlerin görülebileceği ifade ediliyor ve dolayısıyla yatırımcıların FOMO’ya kapılarak alım yapmadan önce dikkatli olmaları tavsiye ediliyor.

Eğer SAND’de düşüş devam ederse ilk güçlü desteğin 2,60 dolar bandında olduğu ifade ediliyor. Ancak alım baskısı devam eder ve fiyat yeniden yukarı yönlü hamle yaparsa gün içinde yeni bir rekorun gelebileceği de ifade ediliyor.

The Sandbox Geleceği

Analistler metaverse coin’ler arasında SAND’in geleceği en parlak coin’lerden olduğunu düşünüyor. Çünkü projenin hem ekibinin, hem planlarının hem de platformunun çok güçlü olduğu düşünülüyor.

Bunun yanı sıra analistler SAND’in yıl içinde 5 dolar gibi bir fiyat hedefine kolaylıkla ulaşabileceğini de dile getiriyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar