X


TFLOW Blockchain, 400 Yatırımcı ve 700 Bin Dolarlık Ön Satışını Açıkladı

08:41
24 Ocak 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

TFLOW ekibi, halihazırda projede olan ve 700.000 dolar toplanan 400’den fazla kripto yatırımcısıyla ön satışın başladığını duyurdu. Ekip, Binance Akıllı Zincirinde benzersiz bir blockchain DeFi tabanlı proje olan TFLOW, hem kripto hem de geleneksel piyasalara dahil olmak isteyen herkes için tonlarca fırsata sahip olduğundan kripto meraklılarının takipte olması gerektiğini belirtiyor.

Finans endüstrisini değiştirmenin ve blok zinciri kullanıcılarının hayatlarını olumlu yönde etkilemenin yollarının bir parçası olarak TFLOW platformu, kripto ve geleneksel piyasa varlıklarına yatırım yapmak için basit bir yol isteyen ve kullanırken son teknoloji kullanıcı deneyiminin keyfini çıkarmak isteyen kullanıcılar için tasarlanmıştır.

Bir DeFi ön satışı olarak TFLOW, yatırımlarından büyük ve istikrarlı bir şekilde kazanmak isteyen Al (yapay zeka) kripto yatırımcıları için mutlaka izlenmesi gereken bir platform olarak nitelendiriliyor.

TFLOW Nedir?

TFLOW, kripto ve geleneksel piyasa varlıklarına bağlı bir DeFi kripto para birimidir. Bunu farklı bir yol ile yaptığını ifade eden TFLOW, kullanıcıların vakit kaybeden platformu kullanabileceğini, cüzdanlarını bağlayabileceğini ve işlem botları, lending ve staking gibi birden fazla hizmeti kullanabileceğini belirtiyor.

TFLOW ‘un Diğerlerinden Farkı

Açıklamalara göre TFLOW’un benzersizliği, tanıtım belgesi token modelinde yatmaktadır. TFLOW, bir dizi basitleştirilmiş kripto hizmeti ve sahiplerine iyi getiriler sunmayı vaat ediyor.

Takımın oluşturduğu Benzersiz Ticaret Algoritması, token başına ve zaman dilimine göre özel Ticaret Botlarının temeli olacaktır. Botların zaten kanıtlanmış bir sicili olduğu ifade ediliyor.

Açıklamalara göre projenin yenilikçi tokenizasyon mekanizması ve teknoloji, yatçılık, denizcilik, enerji ve emlak dahil olmak üzere geleneksel piyasa varlıklarına bağlanacak Yatırım Havuzlarının geliştirilmesi, onu sektördeki benzer projelerden ayırıyor.

Tokenizasyon Mekanizması ve Yatırım Havuzları

Platforma göre pek çok kripto projesi, tokenleştirme mekanizmaları sunduklarını iddia etse de, geleneksel piyasa varlıklarını tokenleştirmede birkaç yasal sorun vardır. TFLOW, tokenleştirme karmaşıklığı sorununu, projeleri ülke ve farklı yargı bölgelerine göre tokenleştirmenin %100 yasal yolunu sunarak çözer. Bu hizmet, yatırılan tüm sermaye Sigorta Şirketleri tarafından sigortalanırken, iyi getiri sağlayan Yatırım Havuzları oluşturma olanağı sunar. Bu, kripto piyasası son derece değişken olduğunda getirilerde bir denge ve bir yatırım alternatifi sunar.

TFLOW İşlem Botları

Piyasa şu anda Kopya Alım Satım Modelini takip ederken, TFLOW kendi Alım Satım Algoritmalarını ve Botlarını geliştirmiştir. Her Bot, belirli bir token ve belirli bir zaman çerçevesi etrafında inşa edilirken, algoritma, ölçümlerini ve ticaret stratejisini belirli Coin trendlerine göre ayarlar. Bunun da yatırımcıları piyasa düşüşlerinden koruduğu ve minimum işlemle en iyi sonuçları elde ettiği ifade ediliyor.

Token Ekonomisi

TFLOW, Binance Akıllı Zincirini temel alır. Yapılan açıklamalara göre minimum işlem ücretleri ve maksimum entegrasyon seçenekleri elde etmek için özel teknoloji seçildi.

Platform Tier 1 borsalara bağlanacak ve kullanıcılar fonlarını platform cüzdanında sabit paralar şeklinde gönderebilecekler. Daha sonra fonlarını nereye tahsis edeceklerini seçme seçeneğine sahip olacaklar.

Platforma katılırken ve cüzdanlarını yüklerken, kullanıcılar ilk cüzdan bakiyelerinin %10’unu TFLOW Coin’de tutmalıdır. Hizmetlere daha fazla sermaye yatırmak isterlerse, bakiyeyi %90 sabit token- %10 TFLOW token arasında tutmak için daha fazla TFLOW Coin satın almak zorunda kalacaklar. TFLOW Coin’in satın alınması, başlangıçta 1TFLOW=1USDT oranında dahili borsada platformda gerçekleşecektir.

Kullanıcılar TFLOW hizmetlerinden kar elde ettiklerinde, karlarını sabit paralar olarak alacaklar. TFLOW platformu, bu kazançlar için bir başarı ücreti talep edecek ancak yatırımcıları ödedikleri başarı ücretleri için başlangıçta 1TFLOW=1USDT oranında TFLOW coinlerini geri vererek ödüllendirecek. Bu, ödül cüzdanı tükenene kadar gerçekleşecek.

Sadece 250M TFLOW Coin olacak. Ön satış fiyatı 1 TFLOW Coin için 0.05 USDT olarak ayarlandı ve ön satışın tamamlanmasından sonra, bir DEX borsasında bir listeleme yapılacak. Platformun tamamlanmasının ardından TFLOW, platform borsasında ve Tier1 borsalarında yer alacak. 40M TFLOW Coin satıldığında ve 2M toplandığında ön satış tamamlanmış olacak.

TFLOW Coin

TFLOW, TFLOW ekosisteminin yerel token’ıdır. Ekosistemin hizmet token’ı olarak TFLOW, sahiplerine kripto hizmetlerine ve Yatırım Havuzlarına erişim sunar. TFLOW ayrıca sermayesini TFLOW ekosisteminde tutan yatırımcılara ödül sunmak için kullanılacak ve son aşamada sahipler Yatırım Havuzlarına sadece TFLOW Coin ile yatırım yapabilecekler.

Erken yatırımcılar TFLOW Coin’i 0,05 BUSD veya USDT’den satın alacak ve platform borsası açıldığında 1 USDT veya BUSD’ye satma fırsatına sahip olacaklar. Yapılan açıklamalara göre bu, Yatırım Havuzlarına yönlendirilecek ve orada kalacak büyük fonlar nedeniyle fiyat düşmeden sağlanacak. Bir sonraki aşamada, herhangi bir hizmete yapılan yatırım yalnızca doğrudan TFLOW Coin aracılığıyla gerçekleştirilecek.

FacebookLinkedInYouTubeTwitterMedium – Telegram

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar