reklamı kapat

TEU ICO 12 Nisan’da Başlıyor

08:05
25 Mart 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Gücünü blockchain altyapısından alan nakliyat ekosistemi 300cubits’in düzenlediği ICO kampanyası 12 Nisan 2018 tarihinde start alıyor. Platformun para birimi TEU token’lerinden toplamda 100 milyon adet yatırımcılara dağıtılacak. 1 ay sürecek ICO, ICO değerlendirme platformu ICObench’te 5 üzerinden 4.6 puan almasıyla dikkat çekiyor.

300cubits platformu tecrübeli ekibi ve danışman kadrosuyla öne çıkıyor. Örneğin 20 yıllık sektör deneyimine sahip kurucu ortaklardan Johnson Leung nakliye rezervasyonu sürecinde rakipsiz bir uzman. Danışman kadrosundan Thomas Eskesen ve John Urban INTTRA ve GT Nexus platformlarının kurucuları. Nakliye rezervasyonu hizmeti veren bu iki platform tüm sektörün ihtiyacının %30’unu karşılıyor. Bir diğer önemli isim sektörün en saygın kişiliklerinden Charlie Wellins. Son olarak haftalık yazıları on binlerce kişiye ulaşan Hua Joo Tan’in da 300cubits ekibine dahil olduğunu belirtmekte fayda var.

Sektörün kanayan yarası, toplamda 23 milyar dolarlık kayıp potansiyeline sahip “yapılan rezervasyonu kullanmama” sorunu 300cubits platformuyla tarih oluyor. Bu sorunun önüne geçme amacıyla şirketler rezervasyonlar için depozito ücreti almaya başladı. Ancak kural tanımayan kullanıcılar sebebiyle bu yöntem de işe yaramadı. İstatistikler yapılan rezervasyonların %30’unun boşa çıktığını gösteriyor. Dolayısıyla bu durum pek çok şirketin maddi açıdan zarar görmesine veya batmasına sebep oluyor. Bu sorunun önüne geçmek için kolları sıvayan 300cubits platformu  aynı zamanda gerçek dünyayla kripto para dünyasını buluşturuyor.

İlk nakliyat testini başarıyla geçen 300cubits’in ICO’sunun başlamasını beklemek zorunda kalmadan, en az 20 ETH ödeme yaparak TEU token’i sahibi olabilirsiniz. Ön satış için ayrılan kaynak toplamda 18 milyon token. Öte yandan platformun 15 Haziran 2018’de hayata geçeceği tahmin ediliyor.

300cubits’e dair daha fazla bilgi almak ve ICO’ya katılmak için bekleme listesine kaydolabilir, telegram grubuna katılabilir, platformun web sitesine göz atabilir ve e-mail üzerinden Jonathan Lee ile iletişime geçebilirsiniz.

Web siteBekleme listesine kayıtTelegram

Email: [email protected]

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.