Terra Classic (LUNC): 200 Binden Fazla Tweet Atıldı! Neler Oluyor?

Yakımar, staking, yeni projeler ve sosyal medya faaliyetleri sayesinde kripto para piyasasına meydan okumayı başaran Terra Classic'ten (LUNC) yeni bir hamle geldi.
13:00
3 Ekim 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Yakımar, staking, yeni projeler ve sosyal medya faaliyetleri sayesinde kripto para piyasasına meydan okumayı başaran Terra Classic’ten (LUNC) yeni bir hamle geldi.

Hedef: Coinbase!

Terra Luna Classic yakım oranları artmaya devam ederken, LUNC yatırımcıları arzı azaltmak için yeni yollar arıyor. Bu hedefe ulaşmanın en basit yolu, daha fazla borsa ile işbirliği yapmak. Terra Classic ağında yakın zamanda başlatılan %1,2 vergi/yakım uygulaması, topluluğun umudu oldu. Önde gelen platformalrdan  Coinbase ve Robinhood tartışmalı geçmişi nedeniyle henüz LUNC için destek eklemedi. Bu iki platformunun birçok kayıtlı kullanıcısı olsa da, LUNC yatırımcıları altcoin’i San Francisco merkezli borsa Coinbase’de listelemeye daha fazla odaklanmış durumda. Coingecko’nun verilerine göre Coinbase, 24 saatlik 1.025.605.577 dolar (1.02 milyar ) hacmiyle üçüncü en büyük kripto para borsası. Coinbase’in gücünün ve popülaritesinin farkında olan topluluk, altcoin’in borsada listelenmesinin yakım sürecini hızlandıracağına inanıyor.

Terra topluluğu Coinbase‘i LUNC’u listelemeye ve yakım sürecine katkıda bulunmaya çağırıyor. Şimdiye kadar bu konuda 200.000’den fazla tweet atıldı. Temel hedef, borsa CEO’su ve kurucu ortağı Brian Armstrong liderliğindeki Coinbase yöneticilerinin dikkatini çekmek ve muhtemelen LUNC’u platformda listeletmek. Coinbase ekibi henüz LUNC sahiplerinin taleplerine yanıt vermedi. Bununla birlikte, Terra yatırımcıları, bu tweetlerin yakında büyük bir etki yaratacağına inanıyor. Toplulağa göre, Coinbase eninde sonunda LUNC isteklerini kabul edecek.

Küllerinden Yeniden Doğmak..!

Terra Classic topluluğu, Luna Classic’in yakımlarını hızlandırmak için önemli hamleler yapmaya devam etti. Terra ekosisteminin çöküşü sonrası mağdur olanar için, LUNC’nin toplam arzının büyük bir yüzdesini yakmak, altcoin’i küllerden yeniden canlandırmanın en iyi yoludur. Bildirildiği gibi, Terra topluluğu, token’nın toplam arzını azaltma çabasının bir parçası olarak, tüm LUNC zincir üstü işlemler için %1,2 vergi/yakım uyguladı.

Şimdiye kadar, Binance dahil olmak üzere birçok kripto para borsası da platformlarında %1,2 vergi yakmayı uyguladı. Son dönemlerde Terra Classic topluluğu, projeyi eski parlak günlerine tekrar döndürmek için çarpıcı adımlar atıyor. Oyun hamlesi, büyük bir başarı olarak değerlendirilirken, topluluk hala LUNC ve USTC’nin yaygın olarak benimsenmesini desteklemek için yeni girişimler bekliyor. MetaRivals’ın yaklaşan lansmanı, LUNC’nin benimsenmesini artırmaya yönelik birçok çabadan sadece biri.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar