reklamı kapat
  • BTC  :  38.908,85 ₺
  • ETH  :  3.455,14 ₺
  • BCH  :  5.444,76 ₺
  • XRP  :  4,14 ₺
  • BTC 38.908,85 ₺
  • ETH 3.455,14 ₺
  • BCH 5.444,76 ₺

Telegram Botu CryptoPing Altcoin Fiyat Dalgalanmalarını Algılıyor: ICO Çok Yakında

24 Mayıs 2017
  • Coin TürkCoin Türk

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, aşağıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Kripto paraların piyasa değeri gittikçe artıyor ve artan benimsenme oranı kripto para sahnesine yeni yatırımcılar getiriyor. Öyle ki, toplam kripto piyasa değeri geçtiğimiz hafta 50 milyar dolar değerini geçerken şu sıralar 67 milyar dolar seviyelerinde seyrediyor. Bitcoin’in oranı an itibariyle yüzde 50’nin altında. Bu şu demek: 60 günde 60 kat artan Ripple gibi altcoin’ler giderek yükseliyor.

Cryptonote teknolojisi temelli anonim bir kripto para olan Bytecoin de yüzde 250’lik yükselişle parlayan kripto paralardan biri. Yatırımcıların farklı altcoin’lere etki eden tüm trendleri hesaba katması imkânsız. Bu durum bunun gibi pek çok kârlı fırsatı geri tepmelerine yol açıyor.

Altcoin Dalgalanmalarından Para Kazanmak

Altcoin akıllı botu CryptoPing‘e giriş yapın. CryptoPing altcoin piyasalarını izler ve yatırımcıların kâr yapmak için kullanabileceği sinyaller verir. Özellikle yaklaşan pump ve dump’ları işaret eden anormallikleri takip eder ve Telegram üzerinden kullanıcılarına gerçek zamanlı bilgi sağlar.

CryptoPing’in websitesine göre proje Mart ayından beri insanların kullanımına açık ve beta test aşamasında. Projeden 700’ün üzerinde kullanıcı faydalandı. Bu kişiler günlük tahmini yüzde 13.2 günlük kazanç üreten sinyallerden faydalanmakta. Projenin arkasındaki ekip ise 5 yılın üzerinde tecrübesi olan ve herkesin kazandığı bir işlem camiası oluşturmak isteyen anonim kripto para yatırımcılarından oluşmaktadır.

CryptoPing kullanıcılarına yalnızca bilgi verir ve hiçbir işlem gerçekleştirmez. An itibariyle desteklenen Cryptopia, Bittrex ve Poloniex gibi borsalardaki tüm altcoin’ler.

Startup’ın ICO‘su başlamadan önce bot asistanı kullanmak serbest. Tek yapmanız gereken CrptoPing websitesinden kayıt olup Telegram’da @CryptoPingBot’u eklemek, özel doğrulama kodunu bota mesajla yolladığınızda, işlem yapmaya hazır hale geleceksiniz. Asistan bot ne zaman fiyat dalgalanmasını işaret eden bir şey saptasa sizi uyaracaktır.

ICO’dan sonra kullanıcılar bitcoin ve ethereum’un yanı sıra elde ettikleri PING token’lerini de abonelik ödemesi için kullanabilecek. Bu abonelikle bilgi almaya devam edilebilecek. Basın açıklamasına göre platform en nihayetinde ise sosyal işlem uygulamasına dönüşecek..

Yaklaşan ICO

25 Mayıs’ta başlayacak ICO 1 ay sürecek ve toplam değeri 1000 BTC olan 9 milyon token basılacaktır. Harici 1 milyon token ise referans programı için ayrılacak olup, dağıtılmayan token’lerin hepsi imha edilecektir. 100 BTC’nin üzerindeki yatırımlara yüzde 15 indirim uygulanacak ve arkadaşlarını davet edenler ise ICO bittikten sonra aldıkları token’lerin yüzde 10’u kadar ödül alacaktır.

Aboneliklerini PING token’leriyle ödeyen kullanıcılara ayrıca yüzde 25 indirim uygulanacaktır. CryptoPing’un planlarında yakın gelecek için birçok şey var, sistemin temel amacı yatırımcıların finansal bağımsızlık kazanmasına yardımcı olmak.

ICO Waves platformu üzerinden yapılacaktır ve bittikten sonra CryptoPing ekibi borsalara PING token’lerini tanıtma çabasına girecek: Borsaların token alıp değiştirilemez bir şekilde yakması token’ın değerinin yükseleceği anlamına geliyor. Daha fazla şey öğrenmek isterseniz websitelerini ziyaret edebilir veya yol haritasını bu linkten görebilirsiniz.

ICO’dan hemen sonra başka kişileri linkleri üzerinden kaydeden kullanıcılar satın alımlarının yüzde 15’lik kısmıyla ödüllendirilecektir. İkinci dereceden referanslarda yüzde 7 ek ödüllendirme yapılabilir. Bu oran üçüncü derecede yüzde 3’tür. Bu fırsattan faydalanmak için CryptoPing profilinizde referans linkinizi bulabilirsiniz.

ETİKETLER
loading...