X


Teknik Analiz: Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) ve Floki Inu (FLOKI) Fiyat Yorumları!

En popüler şaka coinleri bugünlerde kan ağlıyor peki güncel destek seviyeleri neler?
21:20
24 Kasım 2021

En büyük 10 kripto para birimi yönünü aşağıya çevirdi ve BTC öncülüğündeki düşüş devam ediyor. Peki geniş topluluğa sahip olan şaka coinleri ne yapıyor? Bugün en popüler memes tokenların fiyat değerlendirmelerini ele alıyoruz.

Dogecoin (DOGE)

Elon Musk’ın Dogecoin yatırımcılarını Binance karşısında savunduğu paylaşımlar dün gündemde ciddi yer edindi. Fiyat kısa süreli %5 prim yapsa da bugün yeniden ekside bulunuyor. Gün içinde 0,2118 dolar ile dip yapan fiyat kritik destek bölgelerinde dolaşmaya devam ediyor. İşlem hacminin de düne göre %30 azaldığını görünüyoruz.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Yukarıdaki grafikte gördüğünüz mavi çizginin altı fiyatı 0,15 dolara kadar düşürebilir. Şimdilik 0,1940 dolar desteğinden Dogecoin’in uzak durması gerekiyor.

Shiba Inu (SHIB)

Dogecoin katili olarak yola çıkan ve birkaç günlüğüne de olsa piyasa değeri bakımından DOGE’u alt eden SHIB zor günler yaşıyor. Kritik destek bölgesi olan 0.000035 ihlal edilmek üzere, yazı hazırlandığı sırada fiyat 0.00003684 dolarda bulunuyor. Daha önce 0.000055 desteğinin kaybedilmesinin yıkıcı etkileri olabileceğinden bahsetmiştik. Nitekim öyle de oldu bir sıfır daha atmayı planlayan SHIB bugünlerde başına bir sıfır almamak için mücadele ediyor.

Ayılar eğer belirttiğimiz destek bölgesini yıkabilirse 0,000030 dolara kadar fiyatı tutabilecek çok bir güç yok. Bu talep bölgesinden tepki alımlarıyla fiyatın yeniden yukarıdaki destek noktasına yükselmesi gerekecek.

Floki Inu (FLOKI)

Memes token liginin bugünlerde yüzü gülen üyesiydi, yaptığı anlaşmalarla adından söz ettirmeyi başarıyor. Özellikle bu düşüş döneminde peş peşe duyurular geçen proje iyi bir strateji izliyor. Dün yaptığı anlaşmayla fiyatını 0,00020 bölgesinin üzerine taşıyan FLOKI, günü %15 zararla kapatıyor.

İşler FLOKI tarafında DOGE ve SHIB kadar kötü değil, henüz ayılar inisiyatifi ele geçirebilmiş değil. Fiyat yazı hazırlandığı sırada 0,000169 bölgesinde bulunuyor ancak satıcılar 0,00013258 desteğini yıkabilirse işler FLOKI için de kötüye gidebilir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar