reklamı kapat
  • BTC  :  41.935,33 ₺
  • ETH  :  3.324,84 ₺
  • BCH  :  5.127,70 ₺
  • XRP  :  3,94 ₺
  • BTC 41.935,33 ₺
  • ETH 3.324,84 ₺
  • BCH 5.127,70 ₺

Tecrübenizi Paraya Çevirebileceğiniz BMCHAIN Ön Satışı %50 Bonus

23 Ağustos 2017
  • Coin TürkCoin Türk
Rusya ve Doğu Avrupa’nın en büyük iş ağı Business Molodost, BMCHAIN  isimli bir blockchain platformu geliştiriyor. Platform kullanıcıları neredeyse tüm işe yarar faaliyetlerini itibar puanına çevirebilecek. İtibar puanı da sistemden token olarak alınacak ödülün miktarını belirleyecek ve token’ler emtialar, hizmetler veya diğer kripto paralar karşılığında takas edilebilecek. Başkalarının işine yarayacak yetenekleriniz var ve bundan para kazanmak mı istiyorsunuz? Aradığınız platform BMCHAIN…

Rusya’da binlerce girişimciyi birbirine bağlayan blockchain, dünyanın her köşesinden kullanıcıları, girişimcileri ve benzer ilgi alanına sahip kişileri bir araya getirme potansiyeline sahiptir. BMCHAIN.IO ise blockchain “deneyiminin” paraya çevrilebileceği dünya üzerindeki ilk platformu geliştiriyor. Platforma katılarak işe yarar becerilerinizi ve tecrübelerinizi finansal varlıklara çevirebilirsiniz veya diğer katılımcıların hizmetleriyle takas edebilirsiniz. BMCHAIN yaratıcıları açık bir arama sistemi oluşturmak istiyor ve sistemin kullanışlılığına önem veriyor. Kullanışlılık ise katılımcıların itibar puanı ile itibar değerlendirme ve arabuluculuk (anlaşmazlık çözümü) becerisi kombine edilerek sağlanıyor.

Platformun para birim olan BMT token’lerinden 10 milyar tane basılacak. BMT’ler temel olarak katılımcılar arasındaki değer transferinde veya platform üyelerine ölçülebilir sonuçlar veya fayda getirecek çeşitli faaliyetlerin ödemesinde kullanılacak. Golos ve Steemit gibi projelerin aksine BMCHAIN, kullanıcılarına para kazanmak için daha çok opsiyon sunuyor: Yalnızca yazı yazarak veya yorum yaparak değil, çeşitli görevleri yerine getirerek ve tecrübe paylaşımı ve değerlendirmesi yaparak da para kazanılabilir. Bunun yanı sıra işlemleri değerlendirme özelliğiyle itibar puanı belirlenir. İtibar puanına bakılarak güvenilirliği kanıtlanmış kişilerle anlaşma yapılabilir ve bu kişilerin hizmetlerinden BMT token’i ödenerek yararlanılabilir.

BMCHAIN platformuna blockchain teknolojili ve binlerce kişinin aktif olarak kullandığı mevcut ürünler entegre ediliyor: BM Radar, BM Bullet ve BM Education. Bir diğer deyişle haberciler, site tasarımcıları, eğitimsel ve sosyal uygulamalar, özel olarak tasarlanmış ve basitleştirilmiş bir blockchain arayüzü ile BMCHAIN’e bağlanacak. Böylece platform diğer internet hizmetleri ve projelerinin toplu kullanımına uygun hâle getirilecek.

Piyasaya açıldıktan sonra 1506 ETH yatırım alan platform, ön satışın ilk gününde 245 ETH daha topladı. ICO’nun ilk döneminde 445 milyon 655 bin BMT token’i dağıtılacak. 20 Ağustos’ya başlayan ve şu an devam eden ön satışa katılanlar %100 bonus kazanacak. Bonuslar yatırılan ETH miktarına göre dağıtılacak. Bonus kazanmak için bmchain.io adresinden kaydolup özel katılımcı anketini doldurabilirsiniz.

Platformun ön satışına katılmak, daha fazla bilgi almak ve ICO detaylarını öğrenmek için bmchain.io‘yu ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER
loading...