Tecrübeli Analist Her Şeye Rağmen Biriktirilebilecek En İyi 6 Altcoin’i Sıraladı

Tecrübeli kripto para analisti Michaël van de Poppe, radarı altında olan Ethereum (ETH) ve Polkadot (DOT) dahil olmak üzere büyük oranlarda biriktirdiği 6 altcoin'i sıraladı.
09:00
5 Eylül 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

Yakından takip edilen kripto para analisti Michaël van de Poppe, radarı altında olan Ethereum (ETH) ve Polkadot (DOT) dahil olmak üzere ağırlıklı olarak biriktirdiğini belirttiği ve içinde bulunan dönemde alım yapılabilecek en iyi 6 altcoin’i sıraladı.

Analistin Radarındaki Altcoin’ler

Kripto para analisti Michaël van de Poppe, 620 binden fazla Twitter takipçisine, kripto para piyasalarının içinde bulunduğu dönemde yüksek indirimli fiyatlardan işlem gördüğüne inandığı ve bir boğa döneminde büyük kazançlar sağlayabileceğine inandığı kripto paraları sıraladı.

Van de Poppe, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum ve birlikte çalışabilirlik Blockchain’i Polkadot’a ek olarak, şu anda Blockchain’lerin birbirleriyle ölçeklenmesi ve iletişim kurması için tasarlanmış Blockchain ekosistemi Cosmos‘u (ATOM) biriktirdiğini açıkladı. Kripto para analisti, ayrıca geliştiricilerin Ethereum ile tamamen uyumlu merkeziyetsiz zincirler oluşturmasına ve sağlamasına izin vermeyi amaçlayan Blockchain ağı SKALE‘yi (SKL) ve Blockchain tanımlama sürecini hızlandırmak için tasarlanmış bir proje olan Mina Protocol‘une (MINA) odaklandığını belirtti.

En büyük altcoin Ethereum’a daha bir pencereden bakan Van de Poppe, ETH’nin potansiyel olarak 2 bin doların üzerinde bir rallinin fitilini ateşlemesi için önemli bir destek seviyesinin üzerinde kalması gerektiğini belirterek şunları söyledi:

Açıkçası bin 450 ila bin 475 dolar civarında bir re-test’in (yeniden test) geldiğini görmek istiyorum. Bu olursa ve destek seviyesi korunacak olursa yola devam edebiliriz. Ardından bin 685 dolarda bir kırılım görülmesi gerekiyor.

Van de Poppe’nin grafiğine bakıldığında, analist potansiyel bir Ethereum rallisinde fiyatın 2 bin 225 dolara ulaşmasını öngörüyor. ETH, yazım sırasında bin 575 dolardan alınıp satılıyor.

Bitcoin Tahmini

Bitcoin‘e (BTC) gelince, Van de Poppe en büyük kripto paranın şu an için düşük zaman aralıklarında 19 bin  ila 20 bin 600 dolar arasındaki dar bir aralıkta işlem gördüğüne dikkat çekerek şunları söyledi:

Teknik olarak buradaki (19 bin 800 dolar) bölgenin üzerinde tutunduğunu görmek istiyorum. 19 bin 800 ila 20 bin dolar aralığının üzerinde kalınmaması muhtemelen burada diğer dibin (18 bin 900 dolar) süpürülmesine neden olur. Ve sonra asıl soru şu olacak; çok yüksek hacimli bir mum likiditesi alınıp alınmadığı ve ardından hemen yeniden yükselip bölgenin diğer tarafına (20 bin 600 dolar) geçilip geçilmediği.

Van de Poppe’nin analizine göre, Bitcoin 20 bin 600 dolara yükselecek olursa 22 bin dolara doğru bir ralli yapabilir. BTC, yazım sırasında son 24 saatte kaydettiği yüzde 0,30 yükselişle 19 bin 814 dolardan işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar