X


Tam Merkezsizlik ve İsviçre Kalite Standartları: Counos Platformu

10:55
25 Temmuz 2019
Okuma Süresi: 4 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Counos kripto para topluluğunun gelişmesini ve genişlemesini hızlandırmak için her altı ayda bir 10.000 dolarlık ve her üç yılda bir 100.000 dolarlık çekiliş yapılacak. Ücretsiz Counos Coin kazanmak ve çekilişe katılmak için bu linkten bilgi alabilirsiniz.

Her İhtiyacınız İçin Counos

Yenilikçi dijital varlıkların yani kripto para birimlerinin hayatımıza adım adım girmesiyle adeta yeni bir çağ başlıyor. Geçtiğimiz günlerde Winklevoss kardeşler CNBC kanalına verdikleri bir röportajda, “Bitcoin altının 2.0 versiyonu” ifadelerini kullanmıştı. Counos Platformuna göre bu ifade çok doğru. Çünkü artık Bitcoin değer ve parametreler açısından geleneksel varlık altına çok yakın. Ancak bu, bugünün zor şartları için yeterli değil.

10 yıl önce Bitcoin’in ortaya çıkmasından bu yana değişen çok fazla şey var. Düşük güç ve sınırlı işlem kapasitesi bir süre sonra kullanıcılara yeterli gelmemeye başladı ve bu yüzden Blockchain çözümleri ortaya çıkmaya başladı. Bu aşamada Counos Platformu yalnızca merkezsizlik ve güvenlik değil, aynı zamanda işlem hızı ve ek avantajları da kullanıcısıyla buluşturabilir. Bununla beraber gerçek bir P2P işlem platformu olan Counos, Bitcoin’in doğal olan sorunlarını çözerek çeşitli finansal hizmet sunabilir.

Counos Coin

Counos Coin, Blockchain tabanlı bir kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Dünyanın her yerinde ve her bir kullanıcı için tamamen merkezsiz bir sistem sunan Counos, her online ödeme için hem Bitcoin’in hem de Litecoin’in temel özelliklerini barındırır.

Yaklaşık olarak 16.8 milyon adet Counos Coin madencilikle çıkarıldı. Bu da Counos kripto para birimini enflasyondan koruyor ve talebi potansiyel olarak arttırıyor. Bu 16 milyonun, 15 milyonunun son kullanıcılara, 1 milyonu borsalara ve referans programları ve influencer’lara olmak üzere dağıtılıyor. Böylece en az 15 milyon bireysel cüzdanın ortaya çıkması planlanıyor.

Counos Stablecoin

Ayrıca kripto para birimine ek olarak Counos platformu geleneksel para birimleri gibi daha az volatiliteye sahip stablecoin’ler de geliştiriyor:

  • Counos Cash: 1 Counos Cash 20 İsviçre Frangı’na eşittir.
  • Counos E: 1 Counos E 100 Euro’ya eşittir.
  • Counos U: 1 Counos U 100 USD’ye eşittir.
  • Counos CAD: 1 Counos CAD 100 CAD’a eşittir.

Bununla beraber Counos kullanıcılarına değerli metallere sabitlenmiş kripto para da sunuyor:

  • Counos Gold: 1 Counos Gold 1 gram altına eşittir. Bu kripto para sayesinde dünyanın herhangi bir yerinden başka bir yerine altın taşımadan hızlı bir şekilde altın transferi yapılabilir.
  • Counos Silver: 1 Counos Silver 1 kilogram gümüşe eşittir. Bu stablecoin ile de altında olduğu gibi hızlı ve fiziksel taşımaya ihtiyaç duymadan gümüş transferi yapılabilir. Ayrıca tüm Counos stablecoin’lerinde transfer işleminin onaylama zamanı sadece 2,5 dakikadır.

Counos kripto varlıklarının çeşitli olması, kullanıcının özel ihtiyaçlarına göre dijital para birimini seçilmesini mümkün kılar. Ayrıca, gerekli tüm ekstra finansal hizmetlerin mevcut olması platformu oldukça kullanışlı kılan başka bir özellik olarak karşımıza çıkar.

Hepsi Bir Arada Platform

En önemli nokta; Counos, dijital para birimlerinin yanı sıra Blockchain teknolojisine dayalı farklı finansal hizmetler sunuyor. Dolayısıyla Counos platformu yalnızca kripto para sahipleri, yatırımcılar ve tüccarlar için değil, çeşitli sektörlerdeki kullanıcılar için de ilgi çekici bir platform halini alıyor. Modern ihtiyaçlara uyarlanmış gerçekten evrensel ve kullanışlı bir hizmet sunan platform; bankalar, altın, petrol ya da gaz sektöründen perakendeciler ve sıradan diğer kullanıcılar için uygun hale geliyor. Bu yüzden Counos dijital para birimlerine olan talep her gün artıyor ve bu da işlem sayısına yansıyor. İşlem sayılarındaki artışları buradan takip edebilirsiniz: http://blockex.csc.counos.org

Tüm bunların yanında Counos kripto topluluğunun gelişmesini ve genişlemesini hızlandırmak için her altı ayda bir 10.000 dolarlık ve her üç yılda bir 100.000 dolarlık çekiliş yapılacağını tekrar hatırlatalım. Bu çekilişlerde yer almak ve çok işlevli Counos platformunun tüm avantajlarından yararlanabilmek için kullanıcı olmanız yeterli.. Ayrıca ücretsiz Counos Coin kazanmak için bu linkten bilgi alabilirsiniz.

WebsiteTwitterInstagram– Facebook

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar