X


Taklimakan Network İşlevsel Platformunda Sosyal Medyayı Değiştiriyor!

09:30
30 Mayıs 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Eğer bir kripto para birimi yatırımcısı, trader’ı veya analisti iseniz o zaman Taklimakan Network’un yeni beta platformuna dikkatinizi vermek isteyebilirsiniz. Platform kesinlikle piyasayı alt üst potansiyeline sahip.

Taklimakan Network

Yenilikçi Taklimakan kripto para platformu insanların kripto para piyasasında iş yapma modellerini kökünden değiştirecek. Trading ve bilgi teknolojileri geliştirme profesyonelleri tarafından hazırlanan platform, acemilerden uzmanlara kadar bütün kripto para birimi kullanıcı seviyeleri için tek bir çözüm olarak öne çıkıyor.

Platformun sahip olduğu basitlik, kullanılabilirlik, modern tasarım ve kullanıcı dostu işlevselliği bunu kripto para endüstrisini keşfetmek için eşsiz bir araç haline getiriyor.  Şimdiden hiçbir pazarlama çabası olmadan platformu kullanan 8.000 kullanıcı mevcut ve bu da platformun popülaritesini gözler önüne sermekte.

Taklimakan Network şu an için ürününü tanıtmak ve genişlemeyi sürdürmek için 10 farklı pazarlama stratejisi kullanıyor. Bu gibi çalışmaların sayesinde bir milyon kullanıcı kilometre taşı hiç de uzak bir hedef gibi durmuyor.

Son Teknoloji İşlevsellik

  • Yatırım: Kullanıcılar diğer kullanıcılardan yatırım isteyebilecek ve alabilecekler.
  • E-ticaret Pazarı: Kullanıcılar çeşitli mağazalardan kripto para birimlerini kullanarak alım veya satım yapabilecekler.
  • Kripto Haritası
  • Oyunlaştırma: Kullanıcılar platform içerisinde birbirleri ile rekabet edebilecekler.
  • Sohbet: Kullanıcılar birbirleri ile gerçek zamanlı olarak iletişim kurabilecekler.
  • Haberler: Kripto para haberlerinin üst düzey haber kaynaklarından çeşitli dillerde otomatik olarak toplanması.
  • Matematiksel Analiz: Analize dayalı değerlendirmeler ve araçlar olacak.
  • Eğitim: Platform içerisinde lider kripto para uzmanlarının hazırladığı makaleler, kurslar, video dersler ve analizler bulunduracak.
  • Bloglar: Kullanıcılar blog gönderileri oluşturup bunlardan para kazanabilecekler.

Taklimakan Network Hakkında:

Taklimakan Network sizin kripto para dünyasındaki pusulanızdır. Bu, kripto para birimlerinin kitlelere tanıtımının yanı sıra, blockchain endüstrisinin tanıtımına ve geliştirilmesine odaklı küresel bir projedir.

Taklimakan dünyanın her bir bölgesine özel hazırlanmış bir pazarlama planına sahip olan çok uluslu şirkettir.

YoutubeTwitterFacebookTelegramMediumReddit

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
ETİKETLER